Życzenia z okazji 50 urodzin Księdza Proboszcza – 22.05.2022 r.

Życzenia z okazji 50 urodzin Księdza Proboszcza - 22.05.2022 r.

,,Drogi Księże Krzysztofie
Z okazji 50 urodzin, w imieniu parafian, życzymy księdzu dużo zdrowia i Bożego błogosławieństwa, które są niezbędne w dźwiganiu ciężaru codziennej duszpasterskiej posługi, aby Twoje powołanie przynosiło Ci zadowolenie oraz satysfakcję z wyboru tak trudnej i odpowiedzialnej drogi. Życzymy Ci pozytywnego nastawienia do otaczającego świata, wytrwałości i wielkiej pogody ducha oraz umiejętności przezwyciężania kłopotów dnia codziennego. Dziękując za to, że prowadzisz nas do Chrystusa, życzymy Ci, abyś szedł, jak dotąd, przez życie z dobrocią w sercu, otoczony ludzką życzliwością. Niech Jezus Chrystus daje Ci siły w prowadzeniu parafii i głoszeniu Słowa Bożego, a Matka Najświętsza wyprasza u Swego Syna potrzebne dla Ciebie łaski. Niech kolejne lata upływają w takim samym zaangażowaniu w życie Kościoła i parafian. Nade wszystko życzymy Ci Darów Ducha Świętego, tak potrzebnych każdemu kapłanowi. Jak mówi jeden z ojców na antenie Radia Maryja: „Jesteśmy coraz młodsi do nieba”. I oto niebo dla księdza proboszcza chcemy się modlić. Szczęść Boże!”