XXXIV Niedziela Zwykła – 13.11.2022 r.

XXXIV Niedziela Zwykła - 13.11.2022 r.

1. Msze święte w przyszłą niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna od czwartku do soboty po każdej mszy świętej. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą.
  2. Bóg zapłać za ofiary na budowę kościoła składane na tace i przekazywane na konto bankowe. Ciągle trwają prace przy budowie, które w miarę dobrej pogody będziemy kontynuować.
  3. W środę spotkanie przed sakramentem bierzmowania klas 7 i 8, poświęcenie modlitewników oraz nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.
  4. W piątek koronka do Bożego miłosierdzia oraz wspomnienie błogosławionej Karoliny Kózka. W ten dzień wypada również święto patronalne Ruchu Czystych Serc. Spotkanie aspirantów po mszy świętej.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Jest to również święto Akcji Katolickiej Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Delegacja Akcji Katolickiej uda się do tarnowskiej katedry, gdzie Ksiądz Biskup poświęci sztandar Akcji Katolickiej.
  6. Uporzadkujmy przed zimą groby zmarłych. Bardzo proszę o segregowanie odpadów. Odpady naturalne biodegradalne proszę składać oddzielnie na pryzmę.
  7. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  8. Bóg zapłać za prace przy budowie.
  9. Panie przygotowujące posiłki: Halina Kras, Marta Solarz, Joanna Łątka Bożena Mikos
  10. Panowie pracujący przy budowie: KAMIŃSKI GRZEGORZ SOLARZ KAZIMIERZ 1 dzień RECZKOWSKI STANISŁAW 1 dzień LACH MICHAŁ 1 dzień ŁĄTKA HENRYKA 1 dzień OSYSKO KRYSTIAN 2 dni HELIZON KRZYSZTOF 1 dzień KUCHARZYK MICHALINA 1 dzień KONARSKI PAWEŁ 1 dzień GOMUŁKA DANUTA 1 dzień SOLARZ SZCZEPAN 1 dzień RECZKOWSKI WŁADYSŁAW 1 dzień WĄSIK JÓZEF 1dzień HADAS JÓZEFA 1 dzień OZGA EMIL 1 dzień KUBICZ STANISŁAW 1 dzień
  11. W tym tygodniu zapraszam do pomocy z numerów:
    • Poniedziałek 196 -200
    • Wtorek 201-205
    • Środa 206- 210
    • Czwartek 211-215
    • Piątek 216 -220
  12. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożenie ofiar.
  13. Niech Dobry Bóg udzieli nam swojego błogosławieństwa w nadchodzącym tygodniu.

Intencje mszy świętych od 14 do 20 listopada 2022 r.

1. Poniedziałek:
    • o godz. 7.00 prośba o zdrowie dla Kacpra.
    • o godz. 17.00 za + Michała Majka.
  2. Wtorek o godz. 7.00 za + Janinę Majka.
  3. Środa o godz. 17.00 za + Annę i Jana Majka oraz za + Marka Klimczak.
  4. Czwartek o godz. 7.00 za + Marka Zabawa od rodziców.
  5. Piątek o godz. 17.00 za + Janinę i Gustawa Dębosz oraz za + Marka Klimczak.
  6. Sobota o godz. 7.00 za + Mariana Lubera w 6 rocznice śmierci.
    • o godz. 7.00 za + Kazimierę Kubicz.
    • o godz. 9.00 z Róży św. Gerarda prośba o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla członkiń oraz za zmarłe członkinie.
    • godz. 11.00 za Parafian i wypominanych.