XXX Niedziela Zwykła – 23.10.2022 r.

XXX Niedziela Zwykła - 23.10.2022 r.

1. Przeżywamy niedzielę misyjną. Polecajmy Dobremu Bogu sprawę misji Kościoła. Niech każdy włączy się w głoszenie Dobrej Nowiny w swoich rodzinie. Módlmy się za misjonarzy z naszej diecezji. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na misje. Rozpoczynamy tydzień misyjny. Msze święte w przyszłą niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą.
  2. Nabożeństwa różańcowe w dzień powszedni o godz. 17.00. W niedzielę o godz. 11.00 po mszy świętej. Zachęcam wszystkich do udziału w nabożeństwach różańcowych w ostatnim tygodniu października.
  3. Różaniec w tym tygodniu prowadzą:
    1. w poniedziałek klasa 1 i 2.
    2. we wtorek kl. 7.
    3. w środę kl. 6 i 5.
    4. w czwartek kl. 4.
    5. w piątek kl. 3.
    6. w sobotę kl. 8.
  4. W piątek św. Szymona i Judy Tadeusza Apostołów.
  5. Bóg zapłać za ofiary na budowę kościoła. Bóg zapłać za pracę przy budowie oraz przygotowanie posiłków. Poniżej lista osób pomagających:
    Marta Solarz, Krystyna Solarz, Barbara Solarz, Halina Kwiek, Zofia Legutki, Bożena Mikos oraz panie z Koła Gospodyń.
    MÓL ZDZISŁAW 1 dzień, TOKARZ JERZY 1 dzień, KURCZAB ZBIGNIEW 1 dzień, CHWISTEK KRZYSZTOF 1 dzień, CHRAPKOWICZ MARIA 1 dzień, CHRZANOWSKI ANDRZEJ 2 dni, WÓJCIK ROMAN 1 dzień, SZARKOWICZ ROMAN 1 dzień, BLICHARZ KAZIMIERZ 4 dni, LACH MICHAŁ 4 dni, WŁODEK KAZIMIERZ 2 dni, KUBICZ STANISŁAW 2 dni, KURCZAB LUCYNA 1 dzień, WOJTAROWICZ ANDRZEJ 1 dzień, PATYK BOŻENA 1 dzień, KORZENIOWSKI JANUSZ 2 dni, KRAWCZYK JAN 1 dzień
    GÓRAL STANISŁAW 1 dzień, JANICZEK ADAM 1 dzień, MRÓZ KAZIMIERZ 2 dni, MAJKA KRZYSZTOF 1 dzien, CIEŚLA WŁODZIMIERZ 1dzień, SŁOWIK LESZEK 1 dzień, SŁOWIK DAWID 1 dzień, KUCHARZYK ADAM 3 dni, KRAS MONIKA 1 dzień
  6. W środę po nabożeństwie zapraszam nową Radę Parafialną w której skład weszli: Roman Wójcik, Bożena Mikos, Zofia Legutki, Bożena Grzyb, Edyta Lach, Halina Kras, Łątka Joanna, Stanisław Reczkowski, Krzysztof Helizon, Tomasz Wąsik, Michał Lach, Stanisław Zabawski, Kinga Steczyńska, Paweł Sterkowiec, Kulinowski Jan, Mariusz Solarz, Mariusz Mleczko, Józef Solarz.
  7. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła kwiaty i ofiarę na Kościół.
  9. Za tydzień składka inwestycyjna na budowę kościoła. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  10. Rada Rodziców organizuje kiermasz ciast, który będzie miał miejsce w przyszłą niedzielę po mszach świętych.

Intencje mszy świętych od 24 do 30 października 2022 r.

1. Poniedziałek:
    1. o godz. 7.00 za + Janinę Jękot od Anny i Stanisława z Gromnika.
    2. o godz. 17.00 za + Annę i Władysława Kurczab | Ks. Dariusz.
  2. Wtorek o godz. 17.00 za + Joanne i Władysława Bodek.
  3. Środa o godz. 17.00 za + Marie Witek.
  4. Czwartek o godz. 17.00 za + Dawida Helizon.
  5. Piątek o godz. 17.00 za + Julię i Juliana Ozga.
  6. Sobota o godz. 17.00 za + Rozalię i Władysław Pyjor w 11 rocznice śmierci.
    1. o godz. 7.00 za + Władysława i Rozalię Kolbusz od syna Jana.
    2. o godz. 9.00 w 10 rocznice Ślubu Michała I Eweliny prośba o błogosławieństwo Boże i opiekę NMP.
    3. o godz. 11.00 w intencji Parafian.

Przekazałem 39 intencji za +Janinę Jękot Ks. Dariuszowi Pawlus oraz 40 intencji za + Władysława Gniadek ks. Gabrielowi Szewczykowi misjonarzowi w Nikaragui.