XXV Niedziela Zwykła – 18.09.2022 r.

XXV Niedziela Zwykła - 18.09.2022 r.

1. Przeżywamy niedzielę środków masowego przekazu. Dzisiaj tradycyjna składka do puszek na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie. Bóg zapłać Ks. Prałatowi Jozefowi Babiczowi za posługę w naszej parafii. Dzisiaj głoszę kazania budowlane w parafii Biegonice.
  2. Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej. Można przystąpić do spowiedzi pół godziny przed każdą mszą świętą. Pół godziny przed mszami świętymi popołudniowymi w poniedziałek i piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  3. W środę święto św. Mateusza Apostoła, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W piątek wspomnienie św. Ojca Pio. Nowenna do św. Józefa, koronka do Miłosierdzia Bożego.
  5. Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła, kwiaty oraz złożone ofiary.
  6. Proszę katolickich rodziców chłopców od 1 do 4 klasy o przyprowadzanie dzieci do kościoła i umożliwienie służenia przy ołtarzu w charakterze ministranta. Spotkanie ministrantów i lektorów we wtorek o godzinie 16.00 na boisku parafialnym.
  7. Za tydzień Dzień modlitw o trzeźwość oraz diecezjalna pielgrzymka do Szczepanowa.
  8. Czytajmy Prasę katolicką. Są do nabycia kalendarze rolnicze.
  9. Bardzo Proszę panów w tym tygodniu o pomoc przy budowie Kościoła. Proszę zgłaszać się do Pana Tomasza Wąsika. Bardzo proszę również Panie do pomocy w kuchni budowlanej. Organizuje kuchnie Pani Bożena Mikos. Bóg zapłać za pracę.
  10. Przygotowanie posiłków dla robotników: Zofia Legutki, Krystyna Witek, Edyta Lach, Marta Solarz, Bożena Mikos.
  11. Praca przy budowie kościoła:
    1. LASKA MICHAŁ 2 dni
    2. LACH MICHAŁ 2 dni
    3. ROMAN WÓJCIK 2 dni
    4. STANISŁAW KUBICZ 2 dni
    5. MRUK BOGDAN 5 dni
    6. WRÓBEL DANIEL 3 dni
    7. KURCZAB ZBIGNIEW 2 dni
    8. KRAS JAN 2 dni
    9. ROBERT HADAS 2 dni
    10. HENRYK BURNAT 1dzień
    11. KRZYSZTOF HELIZON (KIEROWNIK)
  12. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na budowę kościoła. Za tydzień niedziela budowlana.
  13. Ogłoszenie Pana Sołtysa: 25.09.2022 o godz. 16.00 w remizie odbędzie się zebranie wiejskie. Temat budowa kanalizacji w Chojniku.

Intencje mszy świętych od 19 do 25 września 2022 r.

1. Poniedziałek o godz. 18.00 za + Stanisława Gogola w 10 rocznice śmierci od rodziców.
  2. Wtorek o godz. 7.00 za + Annę i Władysława Polańscy od Danuty.
  3. Środa o godz. 18.00 za + Stanisława Kurczab od Teresy i Antoniego Ptak.
  4. Czwartek o godz. 7.00 + Julie i Czesława Drebot i dzieci.
  5. Piątek o godz. 18.00 za + Leokadie Adamska od zięcia.
  6. Sobota o godz. 7.00 w 7 rocznice ślubu Agaty i Sławomira z podziękowaniem za łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę NMP dla Maksymiliana.
    1. o godz. 7.00 – W intencji Tomasza I Doroty w 25 rocznice sakramentu małżeństwa prośba o błogosławieństwo Boże, opiekę NMP, zdrowie i potrzebne łaski.
    2. o godz. 9.00 – za + Franciszka Łątka w 2 rocznice śmierci.
    3. o godz. 11.00 – za Parafian i wszystkich ofiarodawców budowy Kościoła w Chojniku.