XXIX Niedziela Zwykła – 22.10.2023 r.

XXIX Niedziela Zwykła - 22.10.2023 r.

1. Przeżywamy Niedzielę misyjną. Polecajmy Dobremu Bogu sprawę misji Kościoła. Niech każdy włączy się w głoszenie Dobrej Nowiny w swoich rodzinie. Módlmy się za misjonarzy z naszej diecezji. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na misje. Rozpoczynamy tydzień misyjny.
  2. Msze święte w przyszłą niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą.
  3. Nabożeństwa różańcowe w dzień powszedni o godz. 17.00. W niedzielę o godz. 11.00 po Mszy świętej. Zachęcam wszystkich do udziału w tych nabożeństwach.
  4. Do udziału w różańcu zapraszam:
    • w poniedziałek klasę 1 i 2
    • we wtorek kl. 7 i 8
    • w śwrodę Akcja Katolicka
    • w czwartek kl. 6 i 5
    • w piątek kl. 3 i 4
    • w sobotę Róże Różańcowe
  5. Składam wielkie Bóg zapłać za przygotowanie uroczystości 40 lecia Parafii i wmurowania kamienia węgielnego. Dziękuję Akcji Katolickiej, Kołu Gospodyń Wiejskich, Chórowi, Straży Pożarnej, Straży honorowej Ministrantom , lektorom, Dziewczęcej Służbie Maryjnej, Panu Organiście, Pani Zofii Legutki, Tomaszowi Wąsik i Stanisławowi Reczkowskiemu.
  6. Bóg zapłać za ofiary na budowę kościoła. Bóg zapłać za pracę przy budowie.
  7. W środę odbędzie się przyjęcie dziewczyn do Dziewczęcej Służby Maryjnej. Bóg zapłać rodzicom oraz parafialnej animatorce Magdalenie Kras za przygotowanie dzieci. W sobotę zapraszam na pielgrzymkę Róż Różańcowych do Tarnowa. Zgłoszenia do poniedziałku.
  8. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  9. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła kwiaty i ofiarę na Kościół.
  10. Za tydzień składka inwestycyjna na budowę kościoła. Bóg zapłać za wszystkie ofiary. Rada Rodziców organizuje za tydzień kiermasz ciast oraz stroików.

Intencje mszy świętych od 23 do 29 października 2023 r.

1. Poniedziałek o godz. 17.00 za + Kazimierę i Antoni Gieracki.
  2. Wtorek o godz. 17.00 za + Janinę i Władysław Sterkowiec od córki Marii.
  3. Środa o godz. 17.00 za + Rozalię i Władysława Pyjor w 12 rocznice śmierci.
  4. Czwartek o godz. 17.00 za + Tadeusza Kras od rodziców.
  5. Piątek o godz. 17.00 za + Julie i Juliana Ozga.
  6. Sobota o godz. 17.00 za + Dawida Helizon.
    • o godz. 7.00 za + Marię Sajdak.
    • o godz. 9.00 za Józefa Kurczab od rodziny.
    • o godz. 11.00 za Józefa Damian od żony i dzieci.