XXIV Niedziela Zwykła – 10.09.2023 r.

XXIV Niedziela Zwykła - 10.09.2023 r.

1. Msze święte w niedziele o godz. 7.00, 9.00, 11.00. W tym tygodniu msze święte o godzinie 7.00 lub 18.00. Kancelaria czynna po mszach świętych w dzień powszedni. Spowiedź przed mszami świętymi. Przed mszami świętymi popołudniowymi w poniedziałek i piątek półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszam wszystkich do adoracji Najświętszego Sakramentu.
  2. Bóg zapłać wszystkim, za ofiary na budowę kościoła.
  3. W tym tygodniu w czwartek święto Podwyższenia krzyża świętego. Rozpoczyna się Tydzień Wychowania Chrześcijańskiego. Za tydzień niedziela środków społecznego przekazu. Zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Tarnowie i Krakowie.
  4. Do nabycia w zakrystii są już kalendarze rolników książkowe i ścienne.
  5. W środę zapraszam na pierwsze spotkanie uczniów klasy 8 przed sakramentem bierzmowania, w piątek zapraszam dzieci z klasy 3 z rodzicami na spotkanie przed pierwszą komunią świętą.
  6. Zachęcam wszystkich do czytania prasy katolickiej. Pamiętajmy o dzieciach i młodzieży w dostarczaniu odpowiednich treści religijnych.
  7. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożone ofiary.
  8. Zapisujemy chętnych chłopców do grupy ministrantów oraz dziewczyny do DSM. Pierwsze spotkanie w piątek po mszy świętej.
  9. Bóg zapłać wszystkim, którzy pracowali przy budowie kościoła.
  10. Bóg zapłać za pracę w lesie: Wąsik Józef, Kulinowski Jan, Solarz Szczepan, Solarz Józef, Solarz Kazimierz.
  11. W tym tygodniu zapraszam do pracy z numerów:
    • poniedziałek 266-275
    • wtorek 276-285