XXI Niedziela Zwykła – 21.08.2022 r.

XXI Niedziela Zwykła - 21.08.2022 r.

1. Msze święte w niedzielę o godz. 7.00, 9.00. 11.00. W dzień powszedni według intencji o godz. 7.00 lub 18.00. Wspierajmy modlitwę pielgrzymujących na Jasna Górę.
  2. Dzisiaj wypada odpust ku czci Matki Bożej w Gromniku.
  3. W poniedziałek Najświętszej Maryi Panny Królowej. Przed Mszą świętą Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W środę święto św. Bartłomieja i Nowenna do Matki Bożej.
  5. W piątek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Przed Mszą świętą Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. W sobotę św. Moniki.
  7. W przyszłą niedzielę w naszej parafii Uroczystość Odpustowa ku czci Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze święte będą odprawiane o godz. 7.00. 9.00. i 11.00. Uroczysta suma z procesją poprzedzona różańcem o godz. 10.30. Msze świętą odprawi i kazanie wygłosi Ks. Stanisław Łukasik kapelan związku łowieckiego diecezji rzeszowskiej. Przed odpustem będzie można skorzystać ze spowiedzi świętej pół godziny przed każdą msza świętą. Ta spowiedź niech będzie również okazją dla dzieci i młodzieży do przygotowania się do nowego roku szkolnego.
  8. Włączmy się w przygotowanie do przeżycia odpustu. Bardzo proszę o przystrojenie świątyni i krzyża misyjnego. Zaopiekujmy się również przydrożnymi krzyżami figurami i kapliczkami z terenu naszej parafii. Do udziału w procesji zapraszam Akcję Katolicką, Straż Pożarną, Panie z Caritasu, DSM, Lektorów, Ministrantów. Zapraszam również dzieci sypiące kwiaty.
  9. Spotkanie Ministrantów i lektorów w czwartek po mszy świętej.
  10. Czytajmy prasę katolicką.
  11. Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła i złożone ofiary
  12. W czwartek 25 sierpnia o godz. 10.00 wyjeżdżamy na pielgrzymkę parafialną na Jasną Górę. Powrót po zakończonej Mszy Świętej.
  13. Bóg zapłać Paniom za przygotowanie posiłków do kuchni budowlanej.

Intencje mszy świętych od 22 do 28 sierpnia 2022 r.

1. Poniedziałek o godz. 18.00 za + Ludwika Karol Kawecki, + Stanisława Kurczab.
  2. Wtorek o godz. 7.00 za + Irenę Józef Gacek syn Henryk.
  3. Środa o godz. 18.00 w 40 rocznicę ślubu Barbary i Michała podziękowanie Panu Bogu i NMP oraz prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże od dzieci i wnuków.
  4. Czwartek o godz. 7.00 za + Emilie Ignacy Kras.
  5. Piątek o godz. 18.00 + Leokadie Adamska od Krystiana.2, + Włodzimierza Sołtys.
  6. Sobota o godz. 7.00 + Anna Stanisław w rocznicę śmierci Gzyl synowie Tadeusz Józef, + Mieczysław Mikos w rocznicę urodzin.
  7. Niedziela – Odpust Parafialny:
    1. o godz. 7.00 za + Roberta Piórkowski od siostry Anny.
    2. o godz. 9.00 za + Adolfa Burnat w 6 rocznicę śmierci od Żony.
    3. o godz. 11.00 za Parafian msza święta dożynkowa. Podziękowanie Panu Bogu i Najświętszej Maryi Panny za szczęśliwe zbiory i prośba o błogosławieństwo Boże w pracach polowych od samorządu Sołectwa Chojnik.

Przekazałem 81 intencji za + Stanisława Kurczab Ks. Andrzejowi Witkowi.

41 intencji za + Leokadię Adamską, 14 intencji za + Halinę Rusin, 4 intencje za + Włodzimierza Sołtys zostały przekazane do odprawienia na misjach.