XVIII Niedziela Zwykła – 31.07.2022 r.

XVIII Niedziela Zwykła - 31.07.2022 r.

1. Rozpoczynamy miesiąc sierpień. Prośmy Boga o ludzi podejmujących dobrowolną abstynencję. Msze święte w niedziele o godz. 7.00, 9.00, 11.00. W tym tygodniu msze święte według intencji. W czwartek o godz. 18.00. W piątek o godzinie 7.00 i o 18.00. Kancelaria czynna w piątek i niedziele po mszach świętych. Spowiedź przed mszami świętymi i w pierwszy czwartek i piątek od godziny 17.30. Adoracja Najświętszego sakramentu w poniedziałek czwartek i piątek pół godziny przed Eucharystią.
  2. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca zmiana tajemnic różańca świętego. Bóg zapłać za ofiary na misje.
  3. W czwartek wspomnienie świętego Jana Vianeya. Jest to pierwszy czwartek miesiąca i modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  4. W sobotę wspomnienie świętego Przemienienia Pańskiego.
  5. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.30 oraz jest to okazja do przyjęcia komunii świętej w duchu zadośćuczynienia Sercu Pana Jezusa za grzechy świata.
  6. W sobotę wypada pierwsza sobota miesiąca. Pół godziny przed mszą świętą różaniec przed Najświętszym Sakramentem.
  7. Czytajmy prasę religijną: Gościa Niedzielnego, Niedziele, Promyczek Dobra.
  8. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożone ofiary na Kościół.
  9. Bóg zapłać za ofiary na budowę kościoła.
  10. Zapraszam jutro po mszy świętej na spotkanie Rady budowlanej. Tematem spotkania będzie omówienie rozpoczęcia budowy.
  11. Bóg zapłać Panu Andrzejowi Skrężyna z Burzyna za koszenie wokół ogrodzenia cmentarza i miedzy grobami.

Intencje mszy świętych od 1 do 7 sierpnia 2022 r.

1. Poniedziałek o godz. 18.00 w intencji Panu Bogu wiadomej.
  2. Wtorek o godz. 7.00 za + Jana Szarkowicz w pierwszą rocznicę śmierci.
  3. Środa o godz. 18.00 za Kazimierza Kras od Chrzestnego.
  4. Czwartek o godz. 18.00 w 13 rocznicę ślubu Iwony i Bogusława Kras prośba o błogosławieństwo Boże i opiekę Najświętszej Maryi Panny.
  5. Piątek:
    1. o godz. 7.00 za + Leokadie Adamski od Zięcia.
    2. o godz. 18.00 za + Józefa Kapka od Żony
  6. Sobota o godz. 18.00 za + Leokadie Adamski od Agnieszki.
    1. o godz. 7.00 za + Mieczysława Kawecki.
    2. o godz. 9.00 + Tadeusza Kloc od chrześnicy Elżbiety.
    3. o godz. 11.00 za Parafian i prośba o przywróceniu wiary dla nie uczestniczących w Eucharystii niedzielnej.