XVIII Niedziela Zwykła – 30.07.2023 r.

XVIII Niedziela Zwykła - 30.07.2023 r.

1. Rozpoczynamy miesiąc sierpień. Prośmy Boga o ludzi podejmujących dobrowolną abstynencję. Msze święte w niedziele o godz. 7.00, 9.00, 11.00. W tym tygodniu msze święte o godzinie 7.00 lub 18.00. Kancelaria czynna po mszach świętych. Spowiedź przed mszami świętymi.
  2. Dzisiaj rozpoczyna się w Nowym Sączu tygodniowy odpust ku czci Przemienienia Pańskiego. Za tydzień zmiana tajemnic różańca świętego. Bóg zapłać za ofiary na budowę kościoła z okazji niedzieli budowlanej.
  3. W piątek świętego Jana Vianeya.
  4. W I czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  5. W I piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.30. Okazja do komunii świętej w duchu zadośćuczynienia Sercu Pana Jezusa za grzechy świata.
  6. W I sobotę miesiąca pół godziny przed mszą świętą różaniec przed Najświętszym Sakramentem.
  7. Czytajmy prasę religijną: Gość Niedzielny, Niedziela i Promyczek Dobra.
  8. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożone ofiary na Kościół.
  9. Bóg zapłać za ofiary na kościół przy okazji błogosławieństwa samochodów.
  10. Za tydzień, składka na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie.
  11. W poniedziałek i piątek adoracja Najświętszego sakramentu. W środę różaniec i nowenna do Matki Bożej.
  12. Bóg zapłać Panom Rafałowi Dziubanowi, Stanisławowi Reczkowskiemu za darmowe ścięcie i wyciągnięcie drzewa na londyny. Bóg zapłać za pracę przy budowie kościoła. Bardzo proszę w tym tygodniu o pomoc osobistą przy budowie ponieważ mamy ważne prace przy szalowaniu górnej części kościoła.
  13. W tym tygodniu zapraszam z numerów:
    • poniedziałek -16-25
    • wtorek – 26-35
    • środa – 36-45
    • czwartek – 46-55
    • piątek – 56-65

Intencje mszy świętych od 31 lipca do 06 sierpnia 2023 r.

1. Poniedziałek o godz. 18.00 za + Joannę w 8 rocznice śmierci – Franciszek, Antoni Andrzej Walasik.
  2. Wtorek o godz. 7.00 za + Kazimierza Kras od Chrzestnego.
  3. Środa o godz. 18.00 za + Helenę i Władysław w rocznice śmierci od rodziny Kozłowskich.
  4. Czwartek o godz. 7.00 za + Kazimierę i Józefa Kubicz od córki Danuty.
  5. Piątek o godz. 18.00 za + Genowefę Wójcik od Wójta Gminy Gromnik.
  6. Sobota o godz. 7.00 za + Genowefę Wójcik od Stanisława Reczkowskiego.
    • o godz. 7.00 za + Ludwika Karol Kawecki.
    • o godz. 9.00 za + Józefa Grzesik w 25 rocznice śmierci.
    • o godz. 11.00 za Parafian oraz za tych, którzy organizowali pracę przy pierwszym ołtarzu na Boże Ciało.