XVII Niedziela Zwykła – 24.07.2022 r.

XVII Niedziela Zwykła - 24.07.2022 r.

1. Msze święte w niedziele o godz. 7.00, 9.00, 11.00. W tym tygodniu msze święte o godzinie 7.00 i 18.00. Kancelaria czynna po każdej mszy świętej. Spowiedź przed mszami świętymi. Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek i piątek od godz. 17.30.
  2. W poniedziałek wspomnienie świętego Jakuba Apostoła.
  3. We wtorek wspomnienie świętych Joachima i Anny.
  4. W piątek wspomnienie świętej Marty.
  5. Czytajmy prasę religijną: Gościa Niedzielnego, Niedziela, Promyczek Dobra. Niech prasa katolicka będzie w naszych domach.
  6. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożone ofiary na Kościół. Bóg zapłać za ofiary na Seminarium tarnowskie.
  7. Po mszy świętej błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych z okazji wspomnienia patrona kierowców. Ofiary przeznaczone będą na budowę kościoła.
  8. Bóg zapłać Panu Stanisławowi Raczkowskiemu za wyładowanie transportu cegły oraz Panu Januszowi Plebankowi za udostępnienie wózka widłowego oraz Panu Tomaszowi Wąsik za organizację transportu.
  9. Pamiętajmy o wakacyjnej modlitwie oraz uczestnictwie w Eucharystii. Przypominam o możliwości rozpoczęcia przygotowania do sakramentu małżeństwa poprzez zgłoszenie się do kancelarii parafialnej.
  10. Przypominam o pielgrzymce na Jasną Górę 25 sierpnia cena 60 zł.

Intencje mszy świętych od 24 do 31 lipca 2022 r.

1. Poniedziałek o godz. 18.00 podziękowanie Najświętszemu Sercu Pana Jezusa z okazji imienin i urodzin Jana Kurczab od dzieci wnuków i prawnuków.
  2. Wtorek o godz. 7.00 za + Anna Polańska od syna Krzysztofa.
  3. Środa o godz. 18.00 msza święta dziękczynno błagalna w intencji Krystyny od dzieci i wnuków.
  4. Czwartek o godz. 7.00 za + Annę i Piotra Hrapkowicz.
  5. Piątek o godz. 18.00 za + Władysława Tadeusz.
  6. Sobota o godz. 7.00 podziękowanie za łaski z prośbą o opiekę dla Janiny z rodziną.
    1. godz. 7.00 za + Roberta Piórkowski od siostry Doroty z Mężem.
    2. godz. 9.00 za + Janinę i Bolesława Ciesielczyk i córkę Anne.
    3. godz. 11.00 za Parafian i ofiarodawców budowy kościoła.

Poza parafian odprawiane są msze święte za + Leokadię Adamską – 30 intencji