XV Niedziela Zwykła – 16.07.2023 r.

XV Niedziela Zwykła - 16.07.2023 r.

1. Witamy w naszej Parafii wszystkich gości. Życzymy dobrego i godnego odpoczynku. Msze święte w niedziele o godz. 7.00, 9.00, 11.00. W tym tygodniu msze święte o godzinie 18.00 lub o godz. 7.00. W środę Różaniec i nowenna do Matki Bożej Nieustające pomocy prowadzone przez Akcje Katolicką. W poniedziałek i piątek pół godziny przed mszą świętą Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Bóg zapłać za ofiary przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na budowe kościoła.
  3. Dzisiaj możemy włączyć się w misyjną akcję jeden grosz za bezpiecznie przebyty kilometr na środki transportu dla misjonarzy. Po mszy świętej można złożyć ofiarę do puszki.
  4. Czytajmy prasę religijną: Gość Niedzielny, Niedziela, Promyczek Dobra.
  5. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożone ofiary na Kościół. Czytajmy Prasę katolicką Gość Niedzielny Promyczek Dobra.
  6. Za tydzień w niedzielę Błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych z okazji wspomnienia patrona kierowców. Ofiary przeznaczone będą na budowę koscioła.
  7. Bóg zapłać wszystkim za pracę przy budowie kościoła: Sajdak Wiesław, Śliwa Jacek, Kawecka Janina, Kawecki Zbigniew, Lisowski Andrzej, Kwaśna Teresa, Różycki Janusz, Mleczko Mariusz, Mleczko Michał, Laska Jan. Praca w lesie: Stanisław Reczkowski, Roman Wójcik, Józef Solarz, Michał Lach, Rafał Dziuban.
  8. W tym tygodniu bardzo proszę o pomoc z numerów:
    • poniedziałek 276-285
    • wtorek 296-305
    • środa 306-315
    • czwartek 316-325
    • piątek 326-335

Intencje mszy świętych od 17 do 23 lipca 2023 r.

1. Poniedziałek o godz. 18.00 za + Anastazję i Stanisława Patyk.
  2. Wtorek o godz. 7.00 za + Annę Polańska od syna Krzysztofa.
  3. Środa:
    • o godz. 7.00 msza święta w Kaplicy cmentarnej za + Genowefę Wójcik od syna z rodziną.
    • o godz. 18.00 za Janinę Helizon.
  4. Czwartek o godz. 7.00 za + Marka Zabawa od Wioletty i Małgorzaty.
  5. Piątek o godz. 18.00 za + Genowefę w 3 rocznice śmierci od Juliana Klimczak.
  6. Sobota o godz. 18.00 za + Wandę Piłkowską od Bożeny i Stanisława Grzyb z dziećmi.
    • o godz. 7.00 w 40 rocznice urodzin Tomasza Kapka prośba o błogosławieństwo Boże i opiekę NMP.
    • o godz. 9.00 za Wandę Piłkowska od Olimpii i Bartłomieja Zygadło z dziećmi.
    • o godz. 11.00 prośba o błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego oraz opiekę NMP dla Kingi i Andrzeja z okazji 10 rocznicy sakramentu małżeństwa.