XIII Niedziela Zwykła – 26.06.2022 r.

XIII Niedziela Zwykła - 26.06.2022 r.

1. Msze święte w niedziele o go 7.00, 9.00, 11.00. W dzień powszedni o 7.00 i 18.00. Kancelaria parafialna czynna w czasie wakacji po mszy świętej. Spowiedź przed każdą mszą świętą.
  2. Rozpoczęliśmy wakacje. Pamiętajmy o praktykach religijnych dzieci i młodzieży. Przeżywamy dziś niedzielę synodalną. Polecajmy Matce Bożej sprawy diecezji.
  3. Zachęcam wszystkich do udziału w ostatnich nabożeństwach czerwcowych.
  4. We wtorek wspomnienie świętego Ireneusza.
  5. W środę uroczystość świętych Piotra i Pawła. Składka jako świętopietrze przeznaczona jest do dyspozycji Ojca Świętego. Msza święto o godz. 18.00. Zachęcam do udziału w Eucharystii i modlitwy za papieża.
  6. W czwartek zakończenie nabożeństw czerwcowych.
  7. W piątek jest pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godziny 17.00. Modlimy się za misje i misjonarzy oraz wynagrodzenie Sercu Pana Jezusa za grzechy całego świata.
  8. W sobotę święto Najświętszej Maryi Panny Tuchowskiej . Jest to rozpoczęcie Wielkiego Odpustu Tuchowskiego. Program wywieszony jest w gablocie.
  9. W sobotę jest pierwsza sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz różaniec pół godziny przed mszą świętą.
  10. Za tydzień wypada I niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańca świętego.
  11. Czytajmy prasę religijną. Do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela.
  12. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożone ofiary na Kościół.
  13. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na budowę kościoła
  14. W poniedziałek po mszy świętej spotkanie Zespołu Synodalnego.

Intencje mszy świętych od 27 czerwca do 3 lipca 2022 r.

1. Poniedziałek o godz. 18.00 prośba o szczęśliwe zbiory zachowanie od burz, nawałnic gradu dla pewnej rodziny.
  2. Wtorek o godz. 7.00 za + Antoniego i Katarzyna Balbina, Marek Cieśla od syna.
  3. Środa o godz. 18.00 w 31 rocznicę ślubu Alicji i Pawła o błogosławieństwo Boże i opieką Najświętszej Maryi Panny.
  4. Czwartek o godz. 7.00 za + Marka Zabawa od córki Pauliny z rodziną z okazji dnia Ojca.
  5. Piątek o godz. 7.00 za + Michalinę i Józefa Majka.
  6. Piątek o godz. 18.00 za + Marie i Stanisława Kurzawa od syna Adama.
  7. Sobota o godz. 7.00 za + Jana Bajorek z okazji imienin.
  8. Niedziela o godz. 7.00 za + Marie Opiela, o godz. 9.00 za Parafian, o godz. 11.00 podziękowanie za łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Kingi i Andrzeja w rocznicę ślubu.