XII Niedziela Zwykła – 25.06.2023 r.

XII Niedziela Zwykła - 25.06.2023 r.

1. Rozpoczęły się wakacje. Pamiętajmy o praktykach religijnych dzieci i młodzieży. Bardzo proszę ministrantów i lektorów o tygodniową posługę przy ołtarzu.
  2. Zachęcam wszystkich do udziału w nabożeństwach czerwcowych. W środę różaniec i nowenna prowadzone przez Akcję katolicką. W poniedziałek i piątek adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. W tym tygodniu w czwartek Uroczystość Piotra i Pawła. Składka jako świętopietrze do dyspozycji papieża. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Adoracja i różaniec pół godziny przed mszą świętą.
  4. Czytajmy prasę religijną: Gościa Niedzielnego, Promyczek Dobra.
  5. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożone ofiary na kościół.
  6. Bóg zapłać za pracę w tym tygodniu: Stanisław Maurycy, Michalina Kucharzyk, Kita Henryka, Burnat Tomasz, Paweł Konarski, Radwan Tadeusz, Kras Daniel, Kras Bartłomiej, Ozga Emil, Jerzy Michalik, Wojtarowicz Lucyna, Gomułka Danuta, Pytko Janusz, Wójcik Wiesław, Bartosz Mól, Łukasz Dębosz
  7. W tym tygodniu proszę o pomoc w pracy przy budowie z numerów:
    • Poniedziałek – 201-205
    • Wtorek – 206-210
    • Środa – 211-215
    • Czwartek – 216-220
    • Piątek – 221-225
  8. Rozpoczyna się odpust w Tuchowie. W sobotę można dołączyć się z pieszą pielgrzymką sądecką od Ciężkowic.

Intencje mszy świętych od 26 do 2 lipca 2023 r.

1. Poniedziałek o godz. 18.00 za + Juliana Rusin od pracownic szpitala.
  2. Wtorek o godz. 7.00 za + Władysława Reczkowski od żony i dzieci.
  3. Środa o godz. 18.00 za + Emilię i Andrzeja Stec.
  4. Czwartek:
    • o godz. 7.00 za + Pawła Kras.
    • o godz. 18.00 za Dusze Czyśćcowe.
  5. Piątek o godz. 18.00 za + Jana Bajorek z okazji imienin.
  6. Sobota o godz. 7.00 za Parafian i ofiarodawców budowy kościoła.
    • o godz. 7.00 za + Leokadię Adamska w 1 rocznice śmierci od dzieci.
    • o godz. 9.00 msza święta dziękczynno błagalna w 25 rocznice ślubu Elżbiety i Pawła z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę NMP.
    • o godz. 11.00 msza święta dziękczynno błagalna w 50 rocznice sakramentu małżeństwa Marii i Donata z prośbą o zdrowie oraz dary Ducha świętego i błogosławieństwo Boże na dalsze lata od dzieci z rodzinami.