XII Niedziela Zwykła – 19.06.2022 r.

XII Niedziela Zwykła - 19.06.2022 r.

1. Msze święte w niedziele o godz. 7.00, 9.00, 11.00. W tygodniu o godz. 18.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą. Procesje w Oktawie Bożego Ciała do czwartku o godzinie 18.00. W czwartek tradycyjne błogosławieństwo dzieci i wianków. W niedziele procesja po sumie. W Piątek procesja z okazji Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na pokrycie kosztów zakupu nagłośnienia procesyjnego. Bóg zapłać za wszystkie ofiary na budowę kościoła.
  3. Zachęcam wszystkich do udziału w nabożeństwach czerwcowych.
  4. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania Bożego Ciała. Wszystkim przygotowującym ołtarze, składającym ofiary na kwiaty:
    1. I- przy dzwonnicy -Centrum.
    2. II- przed remizą OSP Baboniówka, Zadziale, Lataniny, Dąbrowy i Krzyżowotki.
    3. III- przed plebanią Zagumnie i Dębczoki.
    4. IV- przy kaplicy- Babia Góra domy przy trasie Tuchowskiej.
  5. Bóg zapłać Paniom, które przygotowały feretrony, Panom niosącym baldachim, Pani Kościelnej, Panu Organiście, ministrantom, lektorom, DSM, dzieciom sypiącym kwiaty, rodzicom, Straży Pożarnej za wystawienie pocztu ze sztandarem i drużynie, za zabezpieczenie drogi na czas przejścia procesji.
  6. Czytajmy prasę religijną. Gościa Niedzielnego. Prasę misyjną. Darmowe gazety.
  7. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożone ofiary na Kościół.
  8. Bóg zapłać za pracę przy placu Panu Stanisławowi Reczkowskiemu.
  9. W piątek o godzinie 8.00 msza święta na zakończenie roku szkolnego.
  10. Przekazałem do odprawienia na misjach 30 intencji za +Julię Kozłowską. Są to wszystkie intencje pogrzebowe.

Intencje mszy świętych od 19.06.2022 r.

1. Poniedziałek o godz. 18.00 za + Roberta Piórkowski.
  2. Wtorek o godz. 18.00 prośba o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Ewy i Michała od dzieci i wnuków.
  3. Środa o godz. 18.00 za + Genowefę Brzegowską od Janiny Burnat.
  4. Czwartek o godz. 18.00 za + Henryka Łątka od syna Pawła z rodziną.
  5. Piątek o godz. 8.00 w intencji Dyrekcji, Nauczycieli, Rodziców z podziękowaniem za rok szkolny z prośbą o opiekę NMP na czas wakacji.
  6. Piątek o godz. 18.00 za + Władysława Izydor Kras.
  7. Sobota o godz. 7.00 za + Janinę i Bronisława Michalik.
  8. Niedziela o godz. 7.00 za + Ludwika Karol Kawecki, synowie, o godz. 9.00 za + Antoniego Ozga z okazji dnia Ojca, o godz. 11.00 za Parafian.