X Niedziela Zwykła – 09.06.2024 r.

X Niedziela Zwykła - 09.06.2024 r.

1. Miesiąc czerwiec jest poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do przeprowadzenia Oktawy Bożego Ciała. Zachęcam do udziału w nabożeństwach czerwcowych.
  2. Msze święte w niedziele o godz. 7.00, 9.00 i 11.00. W tygodniu o godz. 18.00 lub 7.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą. W poniedziałek i piątek adoracja Najświętszego Sakramentu. W środę różaniec i nowenna prowadzone przez Akcję Katolicką. Po Mszy świętej modlimy się litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. Bóg zapłać za ofiary na budowę kościoła. Bóg zapłać Państwu Helenie i Kazimierzowi Zabawskim za ofiarę 11000 zł na okno w Kościele oraz Róży św. Marii Magdaleny za ofiarę 6100 na okno.
  4. Dzisiaj do puszek można złożyć ofiary na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie.
  5. W sobotę modlimy się za Bp. Andrzeja Jeża w rocznicę objęcia diecezji.
  6. Bóg zapłać Paniom za przygotowanie feretronów, Ołtarzy, zakupienie kwiatów, Panom za niesienie baldachimu. Ministrantom, lektorom, DSM, dzieciom komunijnym, Straży Pożarnej za zabezpieczenie drogi procesji. Pani Bożenie Mikos za śpiew w czasie procesji Oktawy Bożego Ciała.
  7. Czytajmy prasę katolicką.
  8. Bóg zapłać za pomoc przy budowie kościoła. Proszę w tym tygodniu o pomoc z numerów:
    • pn. 46-50
    • wt. 51-55
    • śr. 56-60
    • czw. 61-65
    • pt. 66-70
    • sb. 71-75
  9. Wszyscy, którzy ukończyli katechizację na poziomie szkoły średniej od tego roku są zobowiązani dostarczyć do kancelarii parafialnej dokumentu wydanego przez katechetę.

Intencje mszy świętych od 10 do 16 czerwca 2024 r.

1. Poniedziałek o godz. 18.00 za + Helenę Zabawską.
  2. Wtorek o godz. 7.00 za + Jarosława Kostrzyński od chrzestnej.
  3. Środa o godz. 18.00 za + Danutę Gomułka od Teresy i Jana Łątka.
  4. Czwartek o godz. 7.00 za + Danutę Gomułka od Anety i Marcina Zabawskich.
  5. Piątek o godz. 18.00 za + Danutę Gomułka od Marioli i Piotra.
  6. Sobota o godz. 7.00 prośba o dobre urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracach polowych z Róży Marii Magdaleny.
    • o godz. 7.00 za Parafian oraz wszystkich ofiarodawców budowy Kościoła.
    • o godz. 9.00 prośba o błogosławieństwo Boże i opiekę NMP dla Karoliny i Kamila w 15 rocznice Ślubu od Rodziców.
    • o godz. 11.00 za + Janinę i Władysław Bodek.