VII Niedziela zwykła – 20.02.2022 r.

VII Niedziela zwykła - 20.02.2022 r.

1. Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą.
  2. We wtorek jest święto Katedry Świętego Piotra.
  3. W środę wspomnienie św. Polikarpa.
  4. Bóg zapłać za ofiary na Kościół przekazywane na konto bankowe parafii.
  5. W naszej Parafii nabożeństwo czterdziestogodzinne przeprowadzane jest w ramach adoracji Najświętszego Sakramentu przed mszami świętymi w poniedziałki i piątki. Za przynajmniej pół godziny poświęcone na adoracje Kościół udziela odpustu zupełnego.
  6. Czytajmy prasę religijną. Gościa Niedzielnego, Promyczek Dobra.
  7. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożone ofiary na Kościół.
  8. Przekazałem 20 intencji za + Mariana Michalik, 15 intencji za Stanisława Kras, 10 intencji za +Jana Bajorka, 15 intencji + Henryka Łątka oraz 15 intencji za Ferdynanda Czuba.
  9. Bóg zapłać rodzicom uczniów klasy 8 za pokrycie kosztów złocenia dwóch puszek do rozdzielania Komunii świętej (1500 zł). Bóg zapłać Pani Monice Kras za zorganizowanie i ufundowanie złocenie kielicha mszalnego.
  10. Bóg zapłać Panom Janowi Kulinowskiemu i Tomaszowi Wąsik za ofiarowanie drzewa. Bóg zapłać Panu Pawłowi Sterkowiczowi za odnowienie krzyża misyjnego. Bóg zapłać Panom Józefowi Solarz, Wojciechowi Solarz, Szymonowi Solarz, Romanowi Wójcik, Rafałowi Dziuban, Bogdanowi Burnat, Bogdanowi Mruk, Mariuszowi Mleczko, Stanisławowi Uchwat.
  11. Zapraszam od poniedziałku do środy do pracy przy drzewie.

Intencje mszy świętych od 21 do 27 lutego 2022 r.

1. Poniedziałek o godz. 17.00 podziękowanie za łaski z prośbą o dalszą opiekę Najświętszej Maryi Panny z okazji urodzin Laury i Kacpra.
  2. Wtorek o godz. 7.00 za + Włodzimierza Sołtys.
  3. Środa o godz. 17.00 za + Piotra i Eugeniusza Helizon.
  4. Czwartek o godz. 7.00 za + Antoninę i Stanisława Żmuda od córki Krystyny.
  5. Piątek o godz. 17.00 za + Wojciecha i Stefanię Wróbel w 20 rocznicę śmierci.
  6. Sobota o godz. 7.00 za + Marię Kubicz w 9 rocznicę śmierci.
  7. Niedziela o godz. 7.00 za Parafian, o godz. 9.00 za + Kazimierza Chmielarz, o godz. 11.00 podziękowanie Panu Bogu za łaski w 30 letniej posłudze Kościelnego w naszej parafii Pana Jana Łątki z prośbą o dalszą opiekę Najświętszej Maryi Panny i zdrowie.