VI Niedziela Zwykła – 12.02.2023 r.

VI Niedziela Zwykła - 12.02.2023 r.

1. Msze święte w przyszłą niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą.
  2. We wtorek święto św. Cyryla i Metodego patronów Europy.
  3. Bóg zapłać za ofiary na Kościół przekazywane na konto oraz na tacę. Bog zapłać za pracę przy przywiezieniu kantówek z Ryglic. Bóg załać ks. Prałatowi Franciszkowi Kuczkowi za przekazanie drewna na nasz kościół. Bóg zapłać za pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Turcji i Libanie. Za tydzień składka przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  4. W naszej Parafii nabożeństwo czterdziestogodzinne przeprowadzane jest w ramach adoracji Najświętszego Sakramentu przed mszami świętymi w poniedziałki i piątki. Za przynajmniej pół godziny poświęcone na adoracje Kościół udziela odpustu zupełnego.
  5. Czytajmy prasę religijną: Gość Niedzielny, Promyczek Dobra.
  6. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożone ofiary na Kościół.
  7. W Piątek spotkanie przed I komunią świętą.
  8. W tym tygodniu odszedł do Domu Pana + Władysław Reczkowski. Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie.

Intencje mszy świętych od 13 do 19 lutego 2023 r.

1. Poniedziałek o godz. 17.00 podziękowanie Panu Bogu za ocalenie w wypadku.
  2. Wtorek o godz. 7.00 za Władysława Reczkowski od żony.
  3. Środa o godz. 17.00 za + Annę i Józefa Michalik.
  4. Czwartek o godz. 7.00 za + Janinę Kita w rocznice śmierci.
  5. Piątek o godz. 17.00 za + Jadwigę i Stanisława Janiczek w rocznice śmierci.
  6. Sobota o godz. 7.00 za + Ewę i Pawła Szczecińscy.
    • o godz. 7.00 za + Władysława Reczkowski od córki Marii.
    • o godz. 9.00 za + Kazimierza Chmielarz.
    • o godz. 11.00 z okazji urodzin prośba o błogosławieństwo Boże i opiekę NMP.