V Niedziela Zwykła – 06.02.2022 r.

V Niedziela Zwykła - 06.02.2022 r.

1. Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą.
  2. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele diecezjalne. Dzisiaj jest zmiana tajemnic Różańcowych.
  3. W piątek jest światowy dzień chorych. Przypominam o możliwości skorzystania z sakramentów świętych przez chorych w domach.
  4. W naszej Parafii nabożeństwo czterdziestogodzinne przeprowadzane będzie jako adoracja Najświętszego Sakramentu przed mszami świętymi w poniedziałki i piątki, aż do Wielkiego Postu. Za przynajmniej pół godziny poświęconej na adoracje Kościół udziela odpustu zupełnego.
  5. Czytajmy prasę religijną. Niech w każdej rodzinie będą treści religijne.
  6. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożone ofiary na Kościół. Bóg zapłać za złożone ofiary na Kościół z ostatniej niedzieli.
  7. Bóg zapłać Paniom Annie i Teresom Łątka za uporządkowanie kościoła po dekoracji świątecznej.
  8. W środę zapraszam uczniów klasy 7 i 8 na spotkanie formacyjne przed sakramentem bierzmowania.
  9. W piątek na mszę świętą zapraszam chorych, udzielany będzie sakrament namaszczenia chorych.

Intencje mszy świętych od 07 do 13 lutego 2022 r.

1. Poniedziałek o godz. 17.00 za +Teofila Józef Damian.
  2. Wtorek o godz. 7.00 za + Stanisława Sterkowicz.
  3. Środa o godz. 17.00 za + Janinę i Jana Sajdak oraz Stanisława i Henryka Łątka.
  4. Czwartek o godz. 7.00 za + Rudolfa Zygadło w 14 rocznicę śmierci.
  5. Piątek o godz. 17.00 za + Bronisława Gomułka w 15 rocznicę śmierci.
  6. Sobota o godz. 7.00 za Parafian.
  7. Niedziela o godz. 7.00 za + Włodzimierza Piórkowski od syna Wiesława, o godz. 9.00 za Zofię Legutki w 50 rocznicę urodzin o zdrowi, łaski i błogosławieństwo Boże od mamy i rodzeństwa, o godz. 11.00 w 18 rocznicę urodzin Natalii prośba błogosławieństwo Boże i opiekę Najświętszej Maryi Panny.