V Niedziela Zwykła – 04.02.2024 r.

V Niedziela Zwykła - 04.02.2024 r.

1. Bóg zapłać Ks. Prałatowi Józefowi Babiczowi za pomoc przy celebracji dzisiejszej liturgii. Msze święte w przyszłą niedziele o godz. 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą. W poniedziałek i piątek adoracja Najświętszego sakramentu pół godziny przed mszą świętą. Zapraszam szczególnie Straż honorową oraz Akcję Katolicką. Jest to nabożeństwo czterdziestogodzinne przed Wielkim Postem. Za przynajmniej pół godziny poświęcone na adoracje Kościół udziela odpustu zupełnego. Zachęcam do udziału w adoracji również młodzież przed sakramentem bierzmowania.
  2. W środę nowenna do Matki Bożej i Różaniec.
  3. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – zmiana tajemnic Różańca Świętego.
  4. W niedzielę światowy dzień chorych. Pamiętajmy o chorych w naszych domach, aby zapewnić im możliwość uczestniczenia we mszy świętej i sakramentach świętych.
  5. Bóg zapłać za ofiary na kościół oraz ofiary na Caritas Parafialną – 620 zł.
  6. Czytajmy prasę religijną. Niech w każdej rodzinie będą treści religijne.
  7. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożone ofiary na Kościół.
  8. Bóg zapłać Panu Pawłowi Sterkowicz za pomoc przy plebanii. Bóg zapłać Paniom z Akcji Katolickiej za usunięcie dekoracji świątecznej i posprzątanie kościoła.
  9. W środę zapraszam uczniów klasy 3 na spotkanie formacyjne przed I komunią świętą.

Intencje mszy świętych od 05 do 11 lutego 2024 r.

1. Poniedziałek o godz. 17.00 za + Józefa Piwowar od Alfredy i Ewy Damian.
  2. Wtorek o godz. 7.00 prośba o łaski i zdrowie dla Siostry Edwiny.
  3. Środa o godz. 17.00 za + Bronisława Gomułka w 17 rocznice śmierci.
  4. Czwartek o godz. 7.00 za + Monikę Kulinowską w 19 rocznice śmierci.
  5. Piątek o godz. 17.00 za + Kazimierza Damian od Beaty.
  6. Sobota o godz. 7.00 za + Janinę Sowa od wnuków
    • o godz. 7.00 za + Władysława Reczkowski od żony i dzieci.
    • o godz. 9.00 za + Tadeusza Kawecki 4 rocznice śmierci.
    • o godz. 11.00 za + Kazimierza Damian.