Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Adwentu – 19.12.2021 r.

Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Adwentu - 19.12.2021 r.

1. Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą oprócz poniedziałku.
  2. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje w parafii. Zbieramy na nowelizacje projektu naszego nowego kościoła. Bóg zapłać za wszelkie ofiary. Bóg zapłać delegacji Panów, którzy byli u Księdza Biskupa.
  3. Roraty w poniedziałek o godz. 18.00, we wtorek o 17.00 w pozostałe dni o godz. 7.00. Po roratach nowenna do Dzieciątka Jezus.
  4. W środę nowenna do Matki Bożej.
  5. Spowiedź parafialna we wtorek od godz. 14,00 z przerwą od 15.00 do 15.30. Następnie spowiedź potrwa do godz. 17.00. Bardzo proszę skorzystać z możliwości spowiedzi właśnie w tym czasie.
  6. W środę o godz. 9.00 zapraszam chętnych do pomocy Paniom w dekoracji Kościoła,
  7. W piątek Wigilia Bożego Narodzenia. Zachowujmy godnie chrześcijańskie zwyczaje. Czytajmy pismo święte. Śpiewajmy kolędy. Zachowajmy abstynencję. Przeżyjmy ten czas w gronie rodziny.
  8. W sobotę Uroczystość Bożego Narodzenia. O północy msza święta Pasterska. Taca przeznaczona będzie na Fundusz Obrony Życia.
  9. W niedzielę święto Świętej Rodziny. Składka zbierana będzie na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie. Po mszach świętych wystąpią kolędnicy misyjni. Będzie można złożyć ofiarę na misje. Odbędzie się również poświecenie owsa. W niedzielę wypada Niedziela Synodalna.
  10. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej. Szczególnie pamiętajmy o chorych aby mieli możliwość dostępu do prasy katolickiej. Jeśli ktoś pragnie poprosić księdza do spowiedzi proszę o informacje w zakrystii.
  11. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożenie ofiar.

Niech Chrystus narodzony w Betlejem wszystkim nam Błogosławi.

Intencje mszy świętych od 20 grudnia do 26 grudnia 2021 r.

1. Poniedziałek o godz. 18.00 za + Rozalie w 40 rocznice śmierci oraz Władysława w 55 rocznice śmierci.
  2. Wtorek o godz. 17.00 z + Aniela Leonard oraz + Eugeniusza Jan Brodziak.
  3. Środa o godz. 7.00 za + Pawła Kras w rocznice śmierci.
  4. Czwartek o godz. 7.00 za + Eleonora i Błażej Witek.
  5. Piątek o godz. 7.00 za + Zbigniewa Kieroński od syna Marka.
  6. Sobota Uroczystość Bożego Narodzenia o godz. 7.00 za + Włodzimierza Piórkowskiego od Mariusza, o godz. 9.00 za + Antoniego Ozga z okazji imienin od Żony, o godz. 11.00 w intencji Parafian.
  7. Niedziela św. Szczepana o godz. 7.00 za + Julia Julian Góral, o godz. 9.00 w intencji Parafian i Wypominanych, o godz. 11.00 za + Pawła Kras w 1 rocznice śmierci od żony i dzieci.