Ogłoszenia Parafialne, II Niedziela Adwentu – 05.12.2021 r.

Ogłoszenia Parafialne, II Niedziela Adwentu - 05.12.2021 r.

1. Msze święte o godzinie 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą.
  2. Dzisiaj po porannej mszy świętej zmiana tajemnic różańca świętego. Bóg zapłać za ofiary na misje.
  3. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele diecezjalne. Za tydzień odbędzie się zbiórka na fundusz pomocy Kościołowi na wschodzie oraz składka na budujące się kościoły. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
  4. W dni wtorek, środę, czwartek i sobotę msza święta Roratnia rano o godzinie 7.00. W poniedziałek i piątek o godz. 17.00. Niech tradycja roratniej mszy świętej ugruntuje się w wierzących rodzinach.
  5. Zachowujmy wszelkie przepisy dotyczące uczestnictwa we mszy świętej w okresie pandemii.
  6. We wtorek  wspomnienie Świętego Ambrożego patrona pszczelarzy. Zapraszam na Eucharystię wszystkich pszczelarzy z terenu parafii.
  7. W środę uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP msza święta rano o godz. 7.00 i o godz. 17.00.
  8. W tym tygodniu zapraszam szczególnie na roraty młodzież klasy 7 i 8 przed bierzmowaniem.
  9. Bóg zapłać Paniom z Parafialnego Caritas za rozprowadzenie paczek żywnościowych w parafii. Bóg zapłać Pani Helenie Dębosz za przeprowadzenie akcji i przewodnictwo modlitwom pierwszej soboty miesiąca.
  10. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  11. Bóg zapłać panu Adamowi Kucharzykowi za przegląd i uruchomienie pieca w kościele.
  12. Dzisiaj o godz. 11.00 odbędzie się włączenie aspirantów do grona ministrantów. Bóg zapłać rodzicom za tworzenie religijnego klimatu w wychowaniu dzieci.
  13. W poniedziałek po roratach zapraszam na spotkanie ze św. Mikołajem ministrantów lektorów, dziewczęcą służbę maryjną oraz scholie.
  14. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożenie ofiar.
  15. Bóg zapłać za pracę przy deskach Panu Romanowi Wójcikowi, Panu Kazimierzowi Solarz, Michałowi Lach, Józefowi Szczepanowi Solarzom, Łukaszowi Kozłowskiemu, Mariuszowi i Robertowi Sajdakom, Bogdanowi Mruk, Stanisławowi Reczkowskiemu. Bóg zapłać Panu Januszowi Burnat za przetarcie desek dębowych.

Intencje mszy świętych od 05 grudnia do 12 grudnia 2021 r.

1. Poniedziałek godz. 17.00 za +Marka Zabawa od Żony.
  2. Wtorek o godz. 7.00 podziękowanie za łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże.
  3. Środa o godz. 7.00 za+ Marie Mleczko z okazji imienin.
  4. Środa o godz. 17.00 -w 72 rocznica urodzin i imienin, podziękowanie Panu Bogu i NMP za łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Marii.
  5. Czwartek o godz. 7.00 za + Irenę Partyka od kuzyna Mariana z rodziną.
  6. Piątek o godz.17.00 za+ Anne i Władysława Kurczab od córki Marii.
  7. Sobota o godz.7.00 za + Józefa Knapik w 4 rocznice śmierci.
  8. Niedziela o godz. 7.00 za +Zofie Sołtys od Mężą, o godz. 9.00 w intencji Parafian i Wypominanych, o godz. 11.00 za + Kazimierę Kubicz.