Ogłoszenia Parafialne – 13 Grudnia 2021 r., III Niedziela Adwentu.

Ogłoszenia Parafialne - 13 Grudnia 2021 r.,  III Niedziela Adwentu.

1. Przeżywamy III Niedzielę Adwentu nazywaną Gaudete. Radujcie się! Rozpoczynamy dzisiaj kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.
  2. Jutro dzień modlitw za ofiary stanu wojennego.
  3. Msze święte w niedziele o godz. 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej.  Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą.
  4. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na budujące się kościoły. Po raz pierwszy jest ona przeznaczona na nasz kościół. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
  5. Za tydzień taca z 3 niedzieli na inwestycje w parafii.
  6. Roraty o godz. 7.00 we wtorek, czwartek i sobotę. W poniedziałek, środę i piątek o godz. 17.00.
  7. W czwartek rozpoczyna się nowenna do Dzieciątka Jezus.
  8. W poniedziałek wspomnienie świętej Łucji.
  9. We wtorek wspomnienie świętego Jana od krzyża.
  10. Zapraszam na roraty  wszystkie dzieci i młodzież szczególnie tych którzy jeszcze nie byli na tej mszy świętej.
  11. Już dzisiaj zapraszam młodzież do pomocy Paniom w przygotowaniu dekoracji świątecznej.
  12. W zakrystii można nabyć świece wigilijne i opłatki.
  13. W tym roku kolęda misyjna będzie wyglądać nieco inaczej. Bardzo proszę Panie o zorganizowanie trzech grup, które będą kolędować po każdej mszy świętej w drugi dzień świąt. Ofiary na misje zbierzemy do puszek. Decyzją Ks. Biskupa wizyta duszpasterska została odwołana i będzie wyglądać tak jak w zeszłym roku.
  14. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej. W tygodniu można w ramach pomocy ubogim dostarczać dary w naturze w wystawionym koszu. Można też złożyć ofiarę do skarbonki Caritas.
  15. Bóg zapłać Panom za pomoc w pracach w tym tygodniu.
  16. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożenie ofiar.

Intencje mszy świętych od 13 grudnia do 19 grudnia 2021 r.

1. Poniedziałek o godz. 17.00 za +Józefa Kras.
  2. Wtorek o godz. 7.00 za +Joanne Piórkowską w 5 rocznice śmierci.
  3. Środa o godz. 17.00 za +Bogusława i Teodor od córki Emilii.
  4. Czwartek o godz. 7.00 za + Joanne Piórkowską w 5 rocznice śmierci od córki.
  5. Piątek o godz.17.00 za + Julie i Juliana Ozga.
  6. Sobota o godz. 7.00 za + Annę Dębosz w 2 rocznice śmierci.
  7. Niedziela o godz. 7.00 za Marie Czuba, o godz. 9.00 za + Stanisława Kuta, o godz. 11.00 w intencji Parafian i Wypominanych.