Niedziela Chrztu Pańskiego – Ogłoszenia Parafialne

Niedziela Chrztu Pańskiego - Ogłoszenia Parafialne

1. Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą. Przed mszami świętymi popołudniowymi adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Niedziela Chrztu Pańskiego niech będzie dla nas okazja do świadomego życia łaską chrztu świętego. Kończy się okres Bożego Narodzenia. Śpiewajmy w naszych domach kolędy kultywując piękne Polskie tradycje.
  3. Bóg zapłać za ofiary dzisiejszej niedzieli. Przeznaczone są one na pokrycie kosztów ubezpieczenia kościoła i wyposażenia oraz od nieszczęśliwych wypadków.
  4. W piątek spotkanie formacyjne klasy 7 i 8 przed sakramentem bierzmowania.
  5. Bóg Zapłać Panom za pracę przy ścince drzewa na budowę Kościoła.
  6. Czytajmy prasę religijną.
  7. Spotkanie ministrantów w środę po mszy świętej. Spotkanie scholii dziecięcej w piątek po mszy świętej.
  8. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożone ofiary na Kościół. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone w ostatnim okresie.

Podnieś rączkę Boże Dziecię i błogosław Ojczyznę naszą.

Intencje mszy świętych od 10 do 17 stycznia 2022 r.

1. Poniedziałek o godz. 17.00 za + Kazimierę i Jan Zabawa.
  2. Wtorek o godz. 7.00 za + Andrzeja Chrapkowicz z okazji urodzin.
  3. Środa o godz. 17.00 za + Zofię i Józefa Kras od syna Zdzisława.
  4. Czwartek o godz. 7.00 za + Pawła Kras od kolegów i koleżanek z szkoły podstawowej.
  5. Piątek o godz. 17.00 za + Krystynę Kurczab w 18 rocznicę śmierci od Męża.
  6. Sobota o godz. 7.00 za +Marię Kras w pierwszą rocznicę śmierci.
  7. Niedziela o godz. 7.00 za + Marię Kras w pierwszą rocznicę śmierci, o godz. 9.00 podziękowanie Panu Bogu za stary rok i prośbą o błogosławieństwo Boże I opiekę Najświętszej Maryi Panny w nowym roku dla członkiń Róży Marii Goretti i ich rodzin, o godz. 11.00 za Parafian msza święta kolędowa za mieszkańców Krzyżowotki i Zadziale.