IX Niedziela Zwykła – 02.06.2024 r.

IX Niedziela Zwykła - 02.06.2024 r.

1. Rozpoczęliśmy nowy miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Bóg zapłać rodzicom dzieci za obecność na majówkach. Dzień dziękczynienia w Polsce. Msze święte w niedziele o godz. 7.00, 9.00, 11.00. W tygodniu o godz. 18.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą. W poniedziałek i piątek adoracja Najświętszego Sakramentu. W środę różaniec i nowenna prowadzone przez Akcję Katolicką.
  2. Bóg zapłać za ofiary na budowę kościoła.
  3. Zachęcam wszystkich do udziału w oktawie Bożego Ciała. W czwartek Błogosławieństwo dzieci. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – święto Straży Honorowej. W sobotę święto Niepokalanego Serca NMP.
  4. W I czwartek i I piątek miesiąca okazja do spowiedzi świętej.
  5. Bóg zapłać Paniom za przygotowanie feretronów, Ołtarzy, zakupienie kwiatów, Panom za niesienie baldachimu. Ministrantom, lektorom, DSM, dzieciom komunijnym, Straży Pożarnej za zabezpieczenie drogi procesji. Wystawienie pocztu ze sztandarem i drużyny.
  6. Czytajmy prasę katolicką.
  7. Bóg zapłać za pomoc przy budowie kościoła. Proszę w tym tygodniu o pomoc z numerów:
    • pn. 21-25
    • wt. 26-30
    • śr. 31-35
    • czw. 36-40
    • pt. 41-45

Intencje mszy świętych od 3 do 9 czerwca 2024 r.

1. Poniedziałek o godz. 18.00 za + Antoni Kazimierę w rocznice śmierci.
  2. Wtorek o godz. 18.00 za + Danutę Gomułka od Marty i Mirosława Maniak.
  3. Środa o godz. 18.00 za + Marię i Józefa Mleczko, Maria Witek z okazji dnia matki i ojca.
  4. Czwartek:
    • o godz. 8.00 msza święta szkolna z okazji Patrona szkoły.
    • o godz. 18.00 za + Tadeusza Kras.
  5. Piątek:
    • o godz. 7.00 za + Władysława Kozłowski od córki Moniki z Rodziną.
    • o godz. 18.00 za + Zofię, Franciszek, Kazimierz Łątka
  6. Sobota o godz. 7.00 za Stanisława Kras w rocznice śmierci Rozalia.
    • o godz. 7.00 w intencji Parafian i wszystkich przygotowujących ołtarze na Boże Ciało.
    • o godz. 9.00 za + Edwarda Konarski w 14 rocznice śmierci.
    • o godz. 11.00 podziękowanie Panu Bogu za przeżyty rok z prośbą o zdrowie zachowanie od burz, gradu, nieszczęśliwych wypadków dla pewnej rodziny.