IV Niedziela zwykła – 30.01.2022 r.

IV Niedziela zwykła - 30.01.2022 r.

1. Przeżywamy niedzielę synodalną. Polecajmy Panu Bogu rozwój religijny naszych rodzin. Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą.
  2. W poniedziałek, czwartek i piątek adoracja Najświętszego sakramentu pół godziny przed msza świętą.
  3. W środę nowenna do Matki Bożej.
  4. Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę kościoła.
  5. Rozpoczynamy miesiąc luty. Jest on poświęcony w Kościele modlitwom za konających.
  6. W poniedziałek wspomnienie świętego Jana Bosko.
  7. W środę święto ofiarowania Pańskiego. Msze święte o godzinie 7.00 oraz o godzinie 17.00. Jest to światowy dzień Życia Konsekrowanego. Taca przeznaczona jest na utrzymanie klasztorów kontemplacyjnych w diecezji. Odbędzie się poświęcenie gromnic.
  8. W czwartek wspomnienie świętego Błażeja. Święcone będą świece. O godzinie 16.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu. Godzina Święta. Okazja do spowiedzi. Zachęcam do udziału w adoracji szczególnie młodzież przed sakramentem bierzmowania.
  9. Pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Modlimy się za dzieło misyjne Kościoła. Spotkanie formacyjne dla uczniów klasy 8 z rodzicami przed sakramentem bierzmowania.
  10. W sobotę wspomnienie świętej Agaty błogosławieństwo chleba i soli.
  11. Czytajmy prasę religijną. Niech w każdej rodzinie będą treści religijne.
  12. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożone ofiary na Kościół. Bóg zapłać za pracę przy zwożeniu drzewa z lasu Panom Stanisławowi Kozłowskiemu, Sebastianowi Kozłowskiemu , Łukaszowi Tyka oraz zespołowi OSP Chojnik.
  13. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca zmiana tajemnic różańca świętego.

Intencje mszy świętych od 31.01.2022 r. do 06.02.2022 r.

1. Poniedziałek o godz. 17.00 za + Barbarę Kosińska od Franciszki Kras z rodziną.
  2. Wtorek o godz. 7.00 za Roberta Piórkowski.
  3. środa o godz. 7.00 za +Marię i Józefa Gucwa.
  4. Środa o godz. 17.00 + Henryk Łątka w pierwszą rocznicę śmierci od rodziny Misiewicz Stanisławy i Stanisława.
  5. Czwartek o godz.7.00 za + Ferdynanda Czuba.
  6. Piątek o godz. 17.00 za + Marię i Józefa Cieśla w 27 rocznicę śmierci.
  7. Sobota o godz. 7.00 za podziękowanie za powrót do zdrowia Wojciecha.
  8. Niedziela o godz. 7.00 za Parafian, o godz. 9.00 za + Mieczysława Mikos w 7 rocznicę śmierci od żony i dzieci, o godz. 11.00 za + Kazimierza Damian w 2 rocznicę śmierci od mamy i rodzeństwa.