IV Niedziela Zwykła – 28.01.2024 r.

IV Niedziela Zwykła - 28.01.2024 r.

1. Przeżywamy niedzielę budowlaną. Msze święte w przyszłą niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą. W poniedziałek i piątek adoracja Najświętszego Sakramentu pół godziny przed msza świętą. Zapraszam szczególnie Straż honorową. Jest to nabożeństwo czterdziestogodzinne przed Wielkim Postem. Zachęcam do udziału w adoracji również młodzież przed sakramentem bierzmowania. W środę nowenna do Matki Bożej i Różaniec.
  2. W tym tygodniu I piątek. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Modlimy się za dzieło misyjne Kościoła. Do chorych pojadę od godz. 9.00. Zapisy w zakrystii
  3. W czwartek rozpoczniemy miesiąc luty. Jest on poświęcony w Kościele modlitwom za konających.
  4. W środę św. Jana Bosko.
  5. W piątek św. ofiarowania Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00 oraz o godzinie 17.00. Jest to Światowy dzień Życia Konsekrowanego. Taca przeznaczona jest na utrzymanie klasztorów kontemplacyjnych w diecezji. Poświecenie gromnic. o godz. 17.00 Spotkanie formacyjne dla uczniów klasy 8 z rodzicami przed sakramentem bierzmowania
  6. W sobotę św. Błażeja podczas rannej mszy świętej błogosławieństwo świec i gardła.
  7. Czytajmy prasę religijną. Niech w każdej rodzinie będą treści religijne.
  8. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożone ofiary na Kościół.
  9. Za tydzień I niedziela miesiąca zmiana tajemnic Różańca Świętego.

Intencje mszy świętych od 29 stycznia do 04 lutego 2024 r.

1. Poniedziałek o godz. 17.00 za + Henryka Łątka.
  2. Wtorek o godz. 7.00 za + Tadeusza Góral.
  3. Środa o godz. 17.00 za + Henryka Łątka od Tadeusza i Stanisławy Maliszewicz.
  4. Czwartek o godz. 7.00 za Parafian oraz Dusze Czyśćcowe.
  5. Piątek Święto Ofiarowania Pańskiego:
    • o godz.7.00 za + Janinę i Edwarda Majka od Marii z Rodziną.
    • o godz. 17.00 za + Ewę w 5 rocznice Paweł Szczecińscy.
  6. Sobota o godz. 7.00 za + Tadeusza Góral.
    • o godz. 7.00 za zmarłych z Róży świętego Antoniego i Rodzin.
    • o godz. 9.00 za + Tadeusza Góral.
    • o godz. 11.00 za + Mieczysława Mikos w 9 rocznice śmierci od żony i dzieci.