IV Niedziela Wielkiego Postu – 27.03.2022 r.

IV Niedziela Wielkiego Postu - 27.03.2022 r.

1. Przeżywamy niedzielę synodalną. Polecajmy Panu Bogu rozwój religijny naszych rodzin. Msze święte w przyszłą niedziele o godz. 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu pół godziny przed msza świętą. W środę nowenna do Matki Bożej. Msze święte popołudniowe o godz. 18.00.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę kościoła, na kwiaty do grobu Pańskiego i paczki na Ukrainne. Bóg zapłać za zebrane ofiary na fundusz cmentarny. Zebrano 3290 zł. Bóg zapłać Panu Sołtysowi.
  3. W poniedziałek po nabożeństwie spotkanie zespołu synodalnego. Bóg zapłać wszystkim czynnie włączającym się w prace zespołu.
  4. W I Piątek nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Modlimy się za dzieło misyjne Kościoła. Spotkanie formacyjne dla uczniów klasy 8 z rodzicami przed sakramentem bierzmowania. Zapraszam do spowiedzi świętej.
  5. W I sobotę miesiąca pół godziny przed mszą świętą adoracja Najświętszego Sakramentu i Różaniec.
  6. Czytajmy prasę religijną. Niech w każdej rodzinie będą treści katolickie.
  7. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożone ofiary na Kościół. Bóg zapłać za pracę przy placu kościelnym. Bóg zapłać za użyczenie plandek na deski. Bardzo proszę od wtorku dwóch Panów do porządkowania placu budowy.
  8. Za tydzień I niedziela miesiąca zmiana tajemnic Różańca Świętego. Będzie to niedziela rekolekcyjna. Rekolekcje wygłosi Ks. Antoni Zabawski.
  9. Bóg zapłać Akcji Katolickiej za zorganizowanie i prowadzenie drogi krzyżowej plenerowej po Chojniku. W Wielki Piątek Drogę krzyżową od krzyża przy placu budowy poprowadzi młodzież klasy 8. Spotkanie organizacyjne w piątek po nabożeństwie.

Intencje mszy świętych od 27 marca do 3 kwietnia 2022 r.

1. Poniedziałek o godz.18.00 za Janine Brodziak 18 roczn. śm.
  2. Wtorek o godz. 7.00 za + Józefa Gustaw Dębosz.
  3. Środa o godz. 18.00 za + Władysława Witek od Zofii Korpacka.
  4. Czwartek o godz. 7.00 za Dusze Czyśćcowe.
  5. Piątek o godz. 7.00 za + Eleonorę Błażej Witek w rocznicę śmierci, o godz.18.00 za + Tomasza Zych.
  6. Sobota o godz. 7.00 za + Marie Leśniewska od rodziny Kolbusz.
  7. Niedziela o godz. 7.00 za Członków Róży św. Antoniego oraz ich rodzin, o godz. 9.00 za + Rozalie i Władysława Piórkowskich, o godz. 11.00 za Parafian.