IV Niedziela Wielkiego Postu – 19.03.2023 r.

IV Niedziela Wielkiego Postu - 19.03.2023 r.

1. Przeżywamy niedzielę Laetare. Polecajmy Panu Bogu rozwój religijny naszych rodzin. Msze święte w przyszłą niedzielę o godz: 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej w tygodniu.  Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą. Msze święte popołudniowe o godz. 17.00.
  2. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu pół godziny przed msza świętą.
  3. W środę nowenna do Matki Bożej.
  4. W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia i Droga Krzyżowa.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę kościoła i na kwiaty do grobu Pańskiego. Bóg zapłać za zebrane ofiary na fundusz cmentarny – zebrano 3210zł.  Bóg zapłać Panu Sołtysowi za zebranie ofiar.
  6. Od wtorku rozpoczynamy przecieranie drewna na więźbę dachową. Bardzo proszę o pomoc.
  7. W poniedziałek Uroczystość św. Józefa oraz spotkanie przed sakramentem bierzmowania. Okazja do spowiedzi świętej.
  8. W sobotę Uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny. Dzień świętości życia. Msze święte o godzinie 7.00 i 17.00.
  9. Czytajmy prasę religijną. Niech w każdej rodzinie będą treści katolickie.
  10. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożone ofiary na Kościół.
  11. Za tydzień rozpoczęcie misji świętych. Będzie to również niedziela budowlana. Rekolekcje wygłosi Ks. Edward Marcinkiewicz. Bardzo proszę zapoznać się z programem misji.
  12. Spotkanie ministrantów w piątek po nabożeństwie.

Intencje mszy świętych od 20 do 26 marca 2023 r.

1. Poniedziałek o godz. 17.00 za + Henryka Sajdak od Jana z rodziną.
  2. Wtorek o godz. 7.00 za + Rozalię w 19 rocznice śmierci od Władysława Pyjor.
  3. Środa o godz. 17.00 za + Janinę Kociara od Stanisława, Lucyny i Weroniki.
  4. Czwartek o godz. 7.00 za + Marianna i Zofię Lubera.
  5. Piątek o godz. 17.00 za + Dawida Helizon od chrzestnej z rodziną.
  6. Sobota:
    • o godz. 7.00 Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msza święta sprawowana jest za + Izabelę Dębosz w 6 rocznice śmierci.
    • o godz. 17.00 za + Władysława Reczkowski od Franciszki i Józefa Rejkowicz.
    • o godz. 7.00 za + Ferdynanda Czuba od żony z dziećmi.
    • o godz. 9.00 za + Marię i Stefana Blicharz od syna Czesława.
    • o godz. 11.00 za Parafian.