III Niedziela Zwykła – 23.01.2022 r.

III Niedziela Zwykła - 23.01.2022 r.

1. Przeżywamy niedzielę Słowa Bożego. Czytajmy w naszych rodzinach Pismo Święte. Msze święte w przyszłą niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą.
  2. W poniedziałek i piątek adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. W środę nowenna do Matki Bożej.
  4. Następna niedziela jest niedzielą synodalną. Zapraszam zespół synodalny na spotkanie modlitewne podczas adoracji Najświętszego Sakramentu w piątek. Zapraszam wszystkich do modlitwy za Kościół święty.
  5. We wtorek święto Nawrócenia Świętego Pawła.
  6. W środę wspomnienie świętych Tymoteusza i Tytusa. Dzień Islamu w Kościele, prosimy dobrego Boga za misje święte, aby wszyscy ludzie uznali w Jezusie Chrystusie Jedynego Zbawiciela świata.
  7. W piątek wspomnienie świętego Tomasza z Akwinu,
  8. W sobotę święto poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie.
  9. Czytajmy prasę religijną, gościa niedzielnego, promyczek dobra dla dzieci.
  10. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożone ofiary na Kościół.
  11. W piątek o godzinie 17.30 spotkanie  scholi.
  12. Bóg zapłać panom za pomoc w wniesieniu chłodni do kaplicy cmentarnej, oraz panom za zwózkę drzewa z lasu.
  13. We wtorek będzie można zobaczyć w kaplicy zakupioną chłodnię katafalk.

Poza parafią będzie odprawiane 30 intencji za + Władysławę Burnat

Intencję mszy świętych od 24 do 30 stycznia 2022 r.

1. Poniedziałek o godz. 17.00 z okazji 18 rocznicy urodzin Justyny z prośbą o łaski i błogosławieństwo Boże w dorosłym życiu od Rodziców.
  2. Wtorek o godz. 7.00 za + Stanisława Sterkowicz.
  3. Środa o godz. 17.00 za + Marię Michalik w 16 rocznicę śmierci.
  4. Czwartek o godz. 7.00 za + Ferdynanda Czuba.
  5. Piątek o godz.17.00 za + Władysława, Helenę Kozłowscy w 7 rocznicę śmierci.
  6. Sobota godz. 7.00 za + Henryka Łątka w 1 rocznicę śmierci.
  7. Niedziela o godz. 7.00 za + Władysława Burnat z intencji Władysławy i Władysława Reczkowskich, o godz. 9.00 za + Ks. Andrzeja Jedynak z intencji Chóru Parafialnego, o godz. 11.00 za Parafian i Wypominanych.