III Niedziela Zwykła – 21.01.2023 r.

III Niedziela Zwykła - 21.01.2023 r.

1. Przeżywamy niedzielę Słowa Bożego. Czytajmy w naszych rodzinach Pismo święte. Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą. W poniedziałek i piątek adoracja Najświętszego Sakramentu. W środę nowenna do Matki Bożej i Różaniec. W czwartek litania do świętego Józefa. W piątek koronka do Bożego miłosierdzia.
  2. Następna niedziela jest niedzielą budowlaną. Po mszy świętej do puszki będzie można również złożyć ofiarę na Caritas parafialną dla potrzebujących w parafii. Zbiórkę przeprowadzi młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania.
  3. W środę św. Franciszka Salezego
  4. W czwartek -święto Nawrócenia Świętego Pawła – Dzień Islamu w Kościele- Prosimy Dobrego Boga za misje święte, aby wszyscy ludzie uznali w Jezusie Chrystusie Jedynego Zbawiciela świata.
  5. W piątek – świętych Tymoteusza i Tytusa.
  6. Czytajmy prasę religijną. Gość Niedzielny Promyczek Dobra dla dzieci.
  7. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożone ofiary na Kościół.
  8. Bóg zapłać za ofiarę 750 zł dar ołtarza od rodziców młodzieży bierzmowanych na zakup nowych dużych lekcjonarzy mszalnych.

Intencje mszy świętych od 22 do 28 stycznia 2023 r.

1. Poniedziałek o godz. 17.00 za + Kazimierę i Jana Zabawa.
  2. Wtorek o godz. 7.00 za + Teofilę i Józefa Damian.
  3. Środa o godz. 17.00 za + Władysława i Helenę Kozłowscy w 9 rocznice.
  4. Czwartek o godz. 7.00 za + Helenę i Władysława Zabawa.
  5. Piątek o godz. 17.00 za + Marię Michalik w 17 rocznice śmierci.
  6. Sobota o godz. 7.00 za + Henryka Klimczak.
    • o godz. 7.00 za + Marię od Juliana Kucharczyk i dzieci.
    • o godz. 9.00 za Rudolf Zygadło w 16 rocznice śmierci.
    • o godz. 11.00 za Parafian i Dusze czyśćcowe.