I Niedziela Zwykłego Postu – 18.02.2024 r.

I Niedziela Zwykłego Postu - 18.02.2024 r.

1. Msze święte w przyszłą niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej. Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą świętą.
  2. W poniedziałek przed mszą świętą adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. W środę Różaniec i Nowenna do Matki Bożej Nieustannej Pomocy prowadzone przez Akcję Katolicką.
  4. W czwartek nabożeństwo do świętego Józefa.
  5. W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego I droga krzyżowa o godz. 17.00.
  6. W niedzielę po mszy świętej o godzinie 11.00 Gorzkie żale.
  7. Bóg zapłać za złożone ofiary z dzisiejszej niedzieli, które przeznaczone są na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. Za tydzień dzień modlitw, postu i solidarności z misjonarzami. Z tej racji zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes.
  8. Czytajmy prasę religijną: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Promyczek Dobra. Niech w każdej rodzinie będą treści religijne.
  9. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożone ofiary na Kościół. Bóg zapłać za pomoc przy budowie kościoła: Kazimierz Solarz, Szczepan Solarz, Mariusz Mleczko, Jan Kulinowski.
  10. Caritas Diecezji tarnowskiej prosi o przekazanie 1,5 procentu z podatku przy okazji składania deklaracji Pit.
  11. Zostały przekazane intencje pogrzebowe za +Tadeusza Góral 35 intencji dla Ks. Gabriela Szewczyka misjonarz w Nikaragui oraz 44 intencje do Ks. Andrzeja Witka. Msze święte pogrzebowe za +Marię Cieśla, 25 intencji zostały przekazane do ks. Andrzeja Witka.

Intencje mszy świętych od 19 do 25 lutego 2024 r.

1. Poniedziałek o godz. 17.00 za + Marię Kubicz w 11 rocznice śmierci.
  2. Wtorek o godz. 7.00 za Henryka Klimczak.
  3. Środa o godz. 17.00 za + Marię Cieśla.
  4. Czwartek o godz. 7.00 za + Stanisława Skóra w rocznice śmierci od Siostry Renaty z rodziną.
  5. Piątek o godz. 17.00 za + Siostrę Edwinę Zofię Kucharzyk.
  6. Sobota o godz. 7.00 za + Janinę, Władysław Sterkowiec z rodziną.
    • o godz. 7.00 za + Ks. Adolfa Jaworowskiego od Rady Parafialnej.
    • o godz. 9.00 za + Władysława Reczkowski od żony i dzieci.
    • o godz. 11.00 za Parafian i ofiarodawców budowy nowego kościoła.