III Niedziela Wielkiego Postu – 20.03.2022 r.

III Niedziela Wielkiego Postu - 20.03.2022 r.

1. Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej od czwartku.  Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą świętą od czwartku.
  2. Do środy zastępuje mnie Ks. Mariusz Kmieć Wikariusz Parafii Siedliska Tuchowskie.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone na fundusz misyjny Ad Gentes.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustannej Pomocy.
  5. W czwartek nabożeństwo do świętego Józefa, dzień misjonarzy męczenników.
  6. W piątek Uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny, msze święte o godz. 7.00 i 17.00. Jest to dzień świętości życia. Zachęcam do duchowej adopcji dziecka poczętego. Droga krzyżowa w plenerze po mszy świętej o godz. 17.00. Drogę krzyżową prowadzi Akcja Katolicka. Bardzo proszę zabrać ze sobą świece lub lampiony. Zapraszam młodzież przed bierzmowaniem z 7 i 8 klasy z rodzicami oraz wszystkich parafian. Zakończenie drogi krzyżowej odbędzie się na cmentarzu.
  7. W niedzielę o godzinie 11.00 gorzkie żale z kazaniem pasyjnym. Zachęcam do licznego udziału w tych nabożeństwach.
  8. Za tydzień niedziela budowlana. Bóg zapłać za ofiary przekazywane na budowę kościoła.
  9. Czytajmy prasę religijną: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego. Niech prasa religijna będzie w każdej katolickiej rodzinie.
  10. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożone ofiary na Kościół.

Intencje mszy świętych od 21 do 27 marca 2022 r.

1. Poniedziałek o godz. 17.00 za + Kazimierę Chrzanowski w 7 rocznicę śmierci.
  2. Wtorek o godz. 8.00 (zmieniona godzina), msza święta za + Józefa Kapka od żony i syna Tomasza.
  3. Środa o godz.18.00 (zmieniona godzina) za + Emilię i Andrzeja Stec.
  4. Czwartek o godz.7.00 za + Władysławę Burnat od Władysława i Władysławy Burnat.
  5. W Piątek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego o godz. 7.00 za + Zofie Baran w 7 rocznicę śmierci, o godz. 17.00 za + Izabele Dębosz w 5 rocznicę śmierci.
  6. Sobota o godz. 7.00 za Parafian.
  7. Niedziela o godz. 7.00 prośba o błogosławieństwo Boże, opiekę Najświętszej Maryi Panny i zdrowie dla członkiń Róży św. Gerarda i ich rodzin, o godz. 9.00 za + Dawida Helizon w 20 rocznicę śmierci, o godz. 11.00 za Genowefę i Romana z okazji 55 rocznicy sakramentu małżeństwa, prośba o Błogosławieństwo Boże i opiekę Najświętszej Maryi Panny z podziękowaniem za łaski Boże.