III Niedziela Adwentu – 11.12.2022 r.

III Niedziela Adwentu - 11.12.2022 r.

1. Przeżywamy III Niedzielę Adwentu nazywaną Gaudete – Radujcie się. Rozpoczynamy dzisiaj kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin. Pojutrze dzień modlitw za ofiary stanu wojennego. Msze święte w niedziele o godz. 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą.
  2. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na budowę kościoła.
  3. Roraty o godz.7. 00 we wtorek, czwartek i sobotę. W poniedziałek środę i piątek o godz. 17.00. W piątek rozpoczyna się nowenna do Dzieciątka Jezus. Korzystajmy z możliwości spowiedzi w tygodniu. Spowiedź parafialna przewidziana jest na wtorek w następnym tygodniu.
  4. We wtorek wspomnienie świętej Łucji.
  5. W środę wspomnienie świętego Jana od krzyża.
  6. Zapraszam na roraty wszystkie dzieci i młodzież szczególnie tych którzy jeszcze nie byli na tej mszy świętej. Już dzisiaj zapraszam młodzież na sobotę do pomocy przy porządkowaniu placu budowy. Dziewczyny bardzo proszę o pomoc Paniom z Akcji Katolickiej przy dekoracji świątecznej kościoła. W zakrystii można nabyć świece wigilijne.
  7. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  8. Bóg zapłać Paniom za zorganizowanie grup kolędy misyjnej.
  9. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożenie ofiar. Bóg zapłać Paniom Annie i Teresie Łątka za dekoracje adwentowe.

Intencje mszy świętych od 12 do 18 grudnia 2022 r.

1. Poniedziałek o godz. 17.00 podziękowanie za łaski, zdrowie i opiekę NMP z prośbą o dalszą opiekę z okazji urodzin i imienin.
  2. Wtorek o godz. 7.00 + Rozalia, Józef Rodzice.
  3. Środa o godz. 17.00 za + Kazimierza Chmielarz.
  4. Czwartek o godz. 7.00 prośba o błogosławieństwo Boże dla Aleksandra i opiekę NMP od dziadków.
  5. Piątek o godz. 17.00 prośba o błogosławieństwo Boże i opiekę NMP dla Wojciecha z okazji urodzin.
  6. Sobota o godz. 7.00 z okazji 18 rocznicy urodzin Marleny prośba o Boże błogosławieństwo w dorosłym życiu.
    • o godz. 7.00 za + Ferdynanda Czuba od żony.
    • o godz. 9.00 za + Joanne Piórkowską w 6 rocznice śmierci.
    • o godz. 11.00 za + Władysława Gniadek.