II Niedziela Zwykła – 16.01.2022 r.

II Niedziela Zwykła - 16.01.2022 r.

1. Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej.  Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą. Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek i piątek pół godziny przed mszą świętą. Zapraszam wszystkich do udziału we mszach świętych w dzień powszedni.
  2. Zbiórka ministrantów w środę po mszy świętej. Lektorów i scholii w piątek po mszy świętej.
  3. W następna niedzielę przeżywać będziemy kolejną niedziele synodalną oraz niedzielę Słowa Bożego.
  4. We wtorek rozpoczynamy tydzień modlitw o jedność Chrześcijan.
  5. W środę wspomnienie św. Józefa Pelczara.
  6. W piątek wspomnienie św. Agnieszki.
  7. W sobotę dzień babci i dzień dziadka
  8. Czytajmy prasę religijną. W gościu niedzielnym kolejna płyta z tekstami Pisma Świętego. Zachęcam do czytania lektury.
  9. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożone ofiary na Kościół. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone w ostatnim okresie.
  10. Wczoraj zmarła + Władysława Burnat. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 13.00.

Intencje mszy świętych od 17 do 23 stycznia 2022 r.

1. Poniedziałek o godz. 17.00 za + Helenę w 7 rocznicę śmierci od Władysława Kozłowskiego.
  2. Wtorek o godz.7.00 za + Annę Mieczysław Wózek.
  3. Środa o godz. 17.00 za + Kazimierę Kubicz od Anny Zabawa.
  4. Czwartek o godz. 7.00 za + Ferdynanda Czuba w pierwszą rocznicę śmierci.
  5. Piątek o godz.17.00 za + Joanne Piórkowski od wnuczki.
  6. Sobota o godz.7.00 za + Władysława Burnat od córki Haliny z rodziną.
  7. Niedziela o godz. 7.00 za + Władysława Wantuch w drugą rocznicę śmierci, o godz. 9.00 za +Jana Florek od koleżanek z pracy syna Leszka, o godz. 11.00 odbędzie się msza święta kolędowa w intencji Parafian mieszkających przy drodze tuchowskiej, w domach za torami oraz Dąbrowami.