II Niedziela Wielkiego Postu – 13.03.2022 r.

II Niedziela Wielkiego Postu - 13.03.2022 r.

1. Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą od czwartku.
  2. Do środy zastępuje mnie Ks. Mariusz Kmieć Wikariusz Parafii Siedliska Tuchowskie.
  3. Przeżywamy dziś Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Zbiorka do puszek na ogólnopolski fundusz misyjny Ad Gentes.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustannej Pomocy.
  5. W czwartek nabożeństwo do świętego Józefa.
  6. W piątek droga krzyżowa śpiewana i prowadzona przez scholię dziecięcą o godz. 17.00.
  7. W sobotę Uroczystość świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Msze święte będą o godzinie 7.00 i 17.00. Zachęcam do udziału w Eucharystii to ważne święto.
  8. W niedzielę o godzinie 11.00 gorzkie żale z kazaniem pasyjnym. Zachęcam do licznego udziału w tych nabożeństwach.
  9. Czytajmy prasę religijną: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Niedziele. Niech w każdej rodzinie będą treści religijne.
  10. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożone ofiary na Kościół.