II Niedziela Wielkiego Postu – 05.03.2023 r.

II Niedziela Wielkiego Postu - 05.03.2023 r.

1. Msze święte w przyszłą niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej Mszy świętej. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą. Przeżywamy dziś Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Zbiorka do puszek na Ukrainę i Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W poniedziałek Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustannej Pomocy.
  4. W piątek droga krzyżowa o godz. 17.00.
  5. W niedzielę o godzinie 11.00 Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym. Zachęcam do licznego udziału w tych nabożeństwach. Starajmy się uczestniczyć licznie w tych nabożeństwach.
  6. Czytajmy prasę religijną: Gość Niedzielny, Mały Gość i Promyczek Dobra. Niech w każdej rodzinie będą treści religijne.
  7. W czwartek nabożeństwo do świętego Józefa.
  8. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożone ofiary na Kościół. Bóg zapłać Panu Tomaszowi Wąsik oraz Szczepanowi Solarz za przywiezienie rusztowań z Siedlisk. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na budowę kościoła. Za wszystkich ofiarodawców sprawowana jest msza święta w niedzielę budowlaną oraz modlimy się w nowennie do Matki Bożej o błogosławieństwo dla nich.
  9. W tym roku będziemy przeżywać 40 rocznicę erygowania parafii. Dlatego już teraz zapowiadam misje świete, ktore odbędą się od 5 niedzieli Wielkiego Postu do piątku. Misje będzie głosił Ks. Edward Marcinkiewicz z Brzozowej. Program misji będzie podany niebawem w internecie na stronie parafialnej.
  10. Od następnego tygodnia ruszamy w pracami przy kościele. Tak jak w ubiegłym roku będziemy potrzebować pomocy z parafii. Bóg zapłać za zrozumienie.

Intencje mszy świętych od 06 do 12 marca 2023 r.

1. Poniedziałek o godz. 17.00 za + Klementynę Prusak.
  2. Wtorek o godz. 7.00 za + Julię i Michała Tyka.
  3. Środa o godz. 17.00 za + Władysława Reczkowski od Wójta i Pracowników Gminy.
  4. Czwartek o godz. 7.00 za + Zofię Kucharczyk od Marii Kaleta.
  5. Piątek o godz. 17.00 za + Henryka Sajdak od Agaty z rodziną.
  6. Sobota o godz. 7.00 za Parafian i wypominanych.
    • o godz. 7.00 za + Zofię i Piotra Janiczek.
    • o godz. 9.00 za + Antoniego, Katarzynę, Balbinę, Sławomira, Marka z rodziny Cieśla.
    • o godz. 11.00 prośba o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę NMP dla rodziny Sikora.