II Niedziela Adwentu – 10.12.2023 r.

II Niedziela Adwentu - 10.12.2023 r.

1. Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą.
  2. Zapraszam na roraty o godz. 7 lub godz. 17.00. Zapraszam wszystkie dzieci i młodzież szczególnie tych którzy jeszcze nie byli na tej mszy świętej. Niech tradycja roratniej mszy świętej ugruntuje się w wierzących rodzinach. Już dzisiaj zapraszam młodzież oraz lektorów do pomocy Paniom w przygotowaniu dekoracji świątecznej. W zakrystii można nabyć świece wigilijne
  3. Zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
  4. W tym roku tradycyjna kolęda misyjna z przeznaczeniem ofiar na misje. Bardzo proszę Panie o zorganizowanie grup, które będą kolędować w swoich wyznaczonych regionach parafii. Bardzo proszę młodzież do pomocy w tej szlachetnej inicjatywie.
  5. W tym tygodniu w środę dzień modlitw za ofiary stanu wojennego.
  6. W tym tygodniu zapraszam szczególnie na roraty młodzież klasy 7 i 8 przed bierzmowaniem.
  7. Bóg zapłać za ofiary Caritas dla ubogich w parafii.
  8. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  9. Bóg zapłać panu Adamowi Kucharzykowi za przegląd i uruchomienie pieca w kościele.
  10. Bóg zapłać Paniom Marcie Solarz oraz Bożenie Mikos za organizacje działań w Parafialnej Akcji Katolickiej oraz formowaniem Katolickiej młodzieży przy parafii.
  11. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożenie ofiar.

Intencje mszy świętych od 11 do 17 grudnia 2023 r.

1. Poniedziałek o godz. 17.00 za Parafian oraz wypominanych w Parafii.
  2. Wtorek o godz. 7.00 za + Artura Hrapkowicz.
  3. Środa o godz. 17.00 o spokój Duszy pewnej Osoby.
  4. Czwartek o godz. 7.00 za + Joannę Piórkowską w 7 rocznice śmierci od córki.
  5. Piątek o godz. 17.00 prośba o błogosławieństwo Boże i opiekę NMP dla Wojtka z okazji urodzin od Rodziców.
  6. Sobota o godz. 7.00 za + Joannę Piórkowską od córki.
    • o godz. 7.00 za + Ks. Edwarda Kabat.
    • o godz. 9.00 za + Stanisława i Michalinę Gumola.
    • o godz. 11.00 za Zofię Chrzanowską.