II Niedziela Adwentu – 04.12.2022 r.

II Niedziela Adwentu - 04.12.2022 r.

1. Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i wtorek po mszy świętej. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą. Od środy zastępuje mnie Ks. Dariusz.
  2. Dzisiaj po rannej mszy świętej zmiana tajemnic różańca świętego. Bóg zapłać za ofiary na misje.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę kościoła. Zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Składka z I niedzieli nie jest oddawana do kurii lecz decyzją Księdza Biskupa przeznaczona jest na budowę kościoła. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
  4. W dni powszednie msza święta Roratnia:
    • W wtorek, czwartek, sobotę o godzinie 7.00
    • W poniedziałek, środa i piątek o godz. 17.00. Niech tradycja roratniej mszy świętej ugruntuje się w wierzących rodzinach.
  5. We środę wspomnienie św. Ambrożego patrona pszczelarzy. Zapraszam na Eucharystię wszystkich pszczelarzy z terenu parafii.
  6. W czwartek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msza święta rano o godz. 7.00 i o godz. 17.00. Zapraszam na tą Eucharystię dzieci i rodziców pierwszokomunijnych. Godzina święta w kościele od godziny 12.00 do 13.00.
  7. W tym tygodniu zapraszam szczególnie na roraty młodzież klasy 7 i 8 przed bierzmowaniem. W poniedziałek spotkanie formacyjne.
  8. Bóg zapłać wszystkim,którzy przygotowali paczki dla potrzebujących w parafii.
  9. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej. Zapraszamy młodzież, która w ubiegłych latach brała udział w kolędzie misyjnej do zorganizowania grupy kolędniczej.
  10. We wtorek po roratach zapraszam na spotkanie ze św. Mikolajem ministrantów lektorow DSM oraz schole.
  11. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożenie ofiar.

Intencje mszy świętych od 5 do 11 grudnia 2022 r.

1. Poniedziałek o godz. 17.00 za + Dusze w czyśćcu.
  2. Wtorek o godz. 7.00 za + Dusze w czyśćcu.
  3. Środa o godz. 17.00 za + Dusze w czyśćcu.
  4. Czwartek:
    • o godz. 7.00 za + Marię Mleczko.
    • o godz.17.00 za + Marię Czuba i Aleksandra Postawa.
    • Poza parafią + Dusze w czyśćcu cierpiące.
  5. Piątek o godz. 17.00 za + Dusze w czyśćcu cierpiące.
  6. Sobota o godz. 7.00 w intencji ofiarodawców nowenny za Dusze czyśćcowe.
    • o godz. 7.00 za + Rozalię i Władysława Kolbusz od syna Tadeusza z rodziną.
    • o godz. 9.00 za + Członkinie Róży św. Teresy.
    • o godz. 11.00 w intencji Parafian ofiarodawców budowy nowego kościoła.