I Niedziela Wielkiego Postu – 26.02.2023 r.

I Niedziela Wielkiego Postu - 26.02.2023 r.

1. Msze święte w przyszłą niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą.
  2. Dzisiaj niedziela budowlana. Bóg zapłać za ofiary na kościół. Kończymy dzisiaj kwartalne dni modlitw o ducha pokuty. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca zmiana tajemnic różańcowych.
  3. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu pół godziny przed mszą świętą.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustannej Pomocy.
  5. W czwartek nabożeństwo do świętego Józefa. Jest to pierwszy czwartek miesiąca oraz okazja do spowiedzi świętej. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
  6. W I Piątek miesiąca, oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa poprzez koronkę do Miłosierdzia Bożego i drogę krzyżową o godz. 17.00.
  7. W I w sobotę święto św. Kazimierza – Królewicza, przed mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu oraz różaniec.
  8. W niedzielę po mszy świętej o godzinie 11.00 Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.
  9. Za tydzień dzień solidarności z misjonarzami przez modlitwę post i jałmużnę. Po mszy świętej można złożyć do puszek ofiarę na fundusz misyjny Ad Gentes. Od następnej niedzieli na Gorzkich żalach można będzie złożyć tradycyjna ofiarę na kwiaty do grobu Pana Jezusa.
  10. Czytajmy prasę religijną: Gość Niedzielny, Promyczek Dobra. Niech w każdej rodzinie będą treści religijne.
  11. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożone ofiary na Kościół.
  12. Bóg zapłać Panom Stanisławowi oraz Bartłomiejowi Kozłowskim za zwożenie drzewa z lasu.

Intencje mszy świętych od 27 lutego do 5 marca 2023 r.

1. Poniedziałek o godz. 17.00 za + Władysława Reczkowski od Bożeny Mikos.
  2. Wtorek o godz. 7.00 za + Zofię Kucharczyk od Lidii.
  3. Środa o godz. 17.00 za + Wojciecha w 3 rocznice śmierci od Żony.
  4. Czwartek o godz. 7.00 za + Andrzeja Hrapkopwicz w 5 rocznice śmierci.
  5. Piątek o godz. 17.00 za + Władysława Reczkowski od Zofii i Stanisława Gacek.
  6. Sobota o godz. 7.00 za + Kazimierę Kubicz z okazji imienin od dzieci.
    • o godz. 7.00 za + Zofię Sołtys w 3 rocznice śmierci.
    • o godz. 9.00 za + Annę Polańska w 1 rocznicę śmierci.
    • o godz. 11.00 za Parafian oraz ofiarodawców budowy kościoła.