I Niedziela Wielkiego Postu – 06.03.2022 r.

I Niedziela Wielkiego Postu - 06.03.2022 r.

1. Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą. Adoracja Najświętszego sakramentu w poniedziałek pół godziny przed msza świętą. Dzisiaj zmiana tajemnic różańca świętego.
  2. Ofiary na tace przeznaczone są na cele diecezjalne. Zakończenie dni modlitw o ducha pokuty.
  3. W poniedziałek Adoracja Najświętszego sakramentu.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustannej Pomocy i spotkanie formacyjne uczniów klasy 8 przed sakramentem bierzmowania.
  5. W piątek droga krzyżowa o godz. 17.00.
  6. W niedzielę po mszy świętej o godzinie 11.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  7. Zachęcam do podjęcia solidarności z misjonarzami przez modlitwę post i jałmużnę. Za tydzień po mszy świętej będzie można złożyć do puszek ofiarę na misje.
  8. Czytajmy prasę religijną: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego. Niech w każdej rodzinie będą obecne treści religijne.
  9. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożone ofiary na Kościół.
  10. Bóg zapłać za prace przy plebanii Panom Józefowi Adamskiemu i Michałowi Lach.
  11. Przy plebanii została wykonana dwukomorowa drenażowa oczyszczalnia ścieków. Będzie ona już służyła do celów sanitarnych nowego kościoła. Bóg zapłać Panom Szymonowi Solarz, Filipowi Kras, Panu Janowi Pytko oraz Panu Robertowi Hadas.
  12. Gdyby ktoś dysponował plandekami do przykrycia desek to bardzo proszę o wypożyczenie.

Intencje mszy świętych od 07 do 13 marca 2022 r.

1. Poniedziałek o godz. 17.00 za + Kazimierza i Zofię Łątka w 22 rocznice śmierci.
  2. Wtorek o godz. 7.00 za + Włodzimierza Sołtys od córki i syna.
  3. Środa o godz. 17.00 za + Kazimierza Lisowski, Czesława Kwaśny w 9 rocznice śmierci od żony i dzieci.
  4. Czwartek o godz. 7.00 podziękowanie za łaski z prośbą o dalszą opiekę Najświętszej Maryi Panny z okazji 97 urodzin Janiny Kociara od Stanisława, Lucyny wnuków i prawnuków.
  5. Piątek o godz. 17.00 za + Balbinę i Piotra Helizon.
  6. Sobota o godz. 7.00 za + Zofie.
  7. Niedziela o godz. 7.00 za + Genowefę i Józefa Michalik, o godz. 9.00 za + Zofie w 6 rocznicę śmierci od Piotra Janiczek, o godz. 11.00 za Parafian.