Druga Niedziela Po Narodzeniu Pańskim – Ogłoszenia Parafialne

Druga Niedziela Po Narodzeniu Pańskim - Ogłoszenia Parafialne

1. Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą.
  2. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożone ofiary na Kościół.
  3. Dzisiaj po rannej mszy świętej zmiana tajemnic różańca świętego. Składka z dzisiejszej niedzieli i dnia wczorajszego przeznaczona jest na cele diecezjalne.
  4. W czwartek taca przeznaczona będzie na misje.
  5. W Czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego. Dzień Dzieła Misyjnego Diecezji Tarnowskiej i Misyjny dzień dziecka. Msze święte jak w każdą niedzielę. Jest to święto obowiązkowe. Po mszy świętej o godz. 11.00 wyruszy z kościoła procesyjnie ze śpiewem kolęd Orszak Trzech Króli. Zapraszam na to nabożeństwo młodzież klasy 7 i 8 przed sakramentem bierzmowania.
  6. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca.
  7. Spowiedź przez cały tydzień w dni powszednie pół godziny przed Eucharystią. Wynagradzajmy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy.
  8. Bóg zapłać wszystkim za składane w ostatnim czasie ofiary.
  9. Zostały wydrukowane obrazki Matki Bożej Częstochowskiej z projektem naszego kościoła i numerem konta bankowego.
  10. Za tydzień niedziela chrztu Pańskiego. Podtrzymujmy tradycje i śpiewajmy rodzinnie w naszych domach kolędy.

Intencje mszy świętych od 3 do 9 stycznia 2022 r.

1. Poniedziałek o godz. 17.00 za + Roberta Padoł w pierwszą rocznice śmierci od Eweliny Pyjor.
  2. Wtorek o godz. 7.00 za + Kazimierę Kubicz od Anny Piórkowskiej z rodziną.
  3. Środa o godz. 17.00 za + Genowefę Kwaśny z okazji imienin.
  4. Czwartek 6 Stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego o godz. 7.00 msza święta w Intencji Parafii i mieszkańców Zagumnia i Dębczoków, o godz. 9.00 za + Eugeniusza Janik w trzecią rocznice śmierci oraz syna Andrzeja w trzydziestą pierwszą rocznice śmierci, o godz. 11.00 za + Mieczysława Mikos z okazji imienin od żony i dzieci.
  5. Piątek o godz.7.00 za + Bogdana Wróbel w pierwszą rocznice śmierci, o godz. 17.00 za + Genowefę Burnat.
  6. Sobota o godz.  7.00 za + Józefa Knapik od syna Stanisława.
  7. Niedziela o godz. 7.00 za + Marie Kucharczyk w rocznice śmierci oraz za zmarłych z rodziny, o godz. 9.00 w pierwszą rocznice urodzin Maksymiliana, prośba o zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz opiekę patrona i potrzebne łaski od dziadków, o godz. 11.00 za Parafian i mieszkańców Latanin, Zadziale oraz Baboniówki.