33 Niedziela Zwykła – 14.11.2021 r.

33 Niedziela Zwykła - 14.11.2021 r.

1. Msze święte o godzinie 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna od czwartku do soboty po każdej mszy świętej. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą.
  2. Przez cały miesiąc listopad można zyskać odpust zupełny za jedną wybrana przez siebie duszę.
  3. Bóg zapłać wszystkim uczestnikom mszy świętej za Ojczyznę na cmentarzu wojennym w przysiółku Lataniny. Szczególne podziękowanie kieruję do Państwa Dębosz za zorganizowanie uroczystości.
  4. Od poniedziałku do czwartku będzie mnie zastępował ks. dr Andrzej Jedynak. W tym czasie będę uczestniczył w corocznych rekolekcjach kapłańskich. Dlatego od wtorku do środy msza święta będzie o godz. 8.00. W czwartek o godzinie 17.00.
  5. W czwartek wspomnienie błogosławionej Karoliny Kózka oraz święto patronalne Ruchu Czystych Serc.
  6. W sobotę wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego.
  7. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. W ten dzień wypada również święto akcji katolickiej ,,Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży”. Składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne. Ofiary przeznaczone będą na chłodnię do kaplicy. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
  8. Uporządkujmy przed zimą groby zmarłych. Bóg zapłać za segregowanie odpadów. Odpady naturalne biodegradalne proszę składać oddzielnie na pryzmę.
  9. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  10. W piątek po mszy świętej zbiórka ministrantów.
  11. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni .

Niech Dobry Bóg udzieli nam swojego błogosławieństwa w nadchodzącym tygodniu.

Intencje mszy świętych od 15 listopada do 21 listopada

1. Poniedziałek o godzinie 8.00 za +Juliana Kucharczyk w rocznice śmierci oraz za zmarłych z rodziny.
  2. Wtorek o godzinie 8.00 za + dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. Środa o godzinie 8.00 za +Zofie w 1 rocznicę śmierci od Józefa Kras.
  4. Czwartek o godzinie 17.00 za + Władysław Witek i Zofie Karpacką.
  5. Piątek o godzinie 17.00 za + Krzysztofa Polański w 11 rocznice śmierci.
  6. Sobota o godzinie 7.00 za + Kazimiere Antoni Gieracki
  7. Niedziela godzina 7.00 za + Stanisława Michalina Gumola, godzina 9.00 za +Dawida Helizon, godzina 11.00 za Parafian i zmarłych wypominanych.