31 Niedziela Zwykła – 31.10.2021 r.

31 Niedziela Zwykła - 31.10.2021 r.

1. Jutro będziemy przeżywać Uroczystość Wszystkich Świętych. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Jutro od południa przez cały listopad można zyskać odpust zupełny za jedną wybraną przez siebie duszę. Warunkiem uzyskania odpustu zupełnego jest bycie w stanie łaski uświecającej, przyjęcie komunii świętej, nawiedzenie cmentarza, odmówienie Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Wierzę w Boga, zmówienie modlitwy w intencji Ojca świętego oraz należy wyzbyć się przywiązania do jakiegokolwiek grzechu.
  3. Msze Święte w niedziele o godzinie 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej Mszy Świętej.  Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą Świętą.
  4. W Uroczystość Wszystkich Świętych msza o godzinie 7.00 w Kościele oraz o godzinie 11.00 na cmentarzu. Jest to święto obowiązkowe.
  5. Nabożeństwa różańcowe za zmarłych w dzień powszedni o godzinie 16.30. W sobotę o godzinie 7.00. Zachęcam  do udziału w tych nabożeństwach. Od środy do piątku będą odprawiane Msze święte o godzinie 7.00 w kaplicy cmentarnej.
  6. We wtorek wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze Święte o godzinie 7.00 i 12.00 w kaplicy cmentarnej i o godzinie 17.00 w kościele.
  7. W pierwszy czwartek miesiąca o godzinie o 16.00 wypada godzina święta, Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  8. W pierwszy piątek spowiedź od godziny 16.00. Jest to dzień formacyjny dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Do chorych będę jeździł w piątek od godziny 9.00. Proszę zgłaszać chorych w zakrystii.
  9. W pierwszą sobotę miesiąca  Msza Święta o godzinie 7.30 po wypominkach.
  10. Bóg zapłać za ofiary na inwestycje w Parafii.  Jutro tradycyjna zbiórka do puszek na Wyższe Seminarium Duchowne.
  11. Bóg zapłać za złożone ofiary składane z kartkami wypominkowymi.
  12. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  13. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła oraz Bóg zapłać Panu Stanisławowi Reczkowskiemu i Panu Rafałowi za prace przy porządkowaniu w lesie parafialnym.

Intencje Mszy Świętych od 1 do 7 Listopada 2021 r.

1. Poniedziałek  Uroczystość Wszystkich Świętych, o godzinie 7.00 Msza Święta za + Teofila i Józef Damian, godz. 11.00 Msza Święta na cmentarzu za zmarłych Parafian oraz wszystkich wypominanych.
  2. Wtorek Dzień Zaduszny, o godzinie 7.00 Msza Święta za + Pawła Kras, o godzinie 12.00 Msza Święta w kaplicy cmentarnej za wszystkich zmarłych wiernych, o godzinie 17.00 Msza Święta w intencjach Ojca świętego.
  3. Środa o godzinie 17.00 Msza Święta w intencji Anny z prośbą o zdrowie.
  4. Czwartek o godzinie 17.00 Msza Święta za + Marie Mleczko w rocznice śmierci.
  5. Piątek o godzinie 17.00 Msza Święta za Antoniego Ozga z okazji urodzin.
  6. Sobota o godzinie 7.00 Msza Święta za + Ks. Stanisława Kurczab i rodziców.
  7. Niedziela godzina 7.00 Msza Święta za + Eugeniusza Kwaśny oraz Edwarda Majka, prośba o błogosławieństwo Boże opiekę Najświętszej Maryi Panny dla cylonkin Róży św. Gerarda za żyjących i zmarłych, godz. 11.00  za Parafian i chrzczonego dziecka.