28 Niedziela Zwykła – 10.10.2021 r.

28 Niedziela Zwykła - 10.10.2021 r.

1. Przeżywamy miesiąc różańca świętego. Msze święte o godzinie 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej.  Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą.
  2. W tym tygodniu zapraszam wszystkich na nabożeństwo różańcowe. Szczególnie do prowadzenia różańca zapraszam w poniedziałek dzieci z klas 1 i 2, we wtorek klasę 3 i 4, w środę klasę 5, w piątek klasę 6 i 7,w sobotę klasę 8.
  3. W czwartek Dzień Edukacji Narodowej i Dzień Nauczyciela. Pamiętajmy w naszych modlitwach o nauczycielach, wychowawcach, żyjących i zmarłych. O godzinie 9,30 będzie sprawowana msza święta w intencji całej społeczności szkolnej.
  4. Zbliża się niedziela misyjna. Zapraszam członków Róż Różańcowych do udziału w pielgrzymce do Zabawy. Będzie ona 23 października. Zapisy w zakrystii.
  5. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła i złożone ofiary.

Intencje Mszy Świętych od 11 do 17 października 2021 r.

1. Poniedziałek godzina 17.00 + Zofia Kazimierz Łątka.
  2. Wtorek godzina 17.00 + Stefan Śmiertka od Sąsiadów.
  3. Środa godzina 17.00 +Janina Władysław Sterkowiec od rodziny.
  4. Czwartek godzina 9.30 w intencji Społeczności Szkoły podstawowej w Chojniku z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej i wstawiennictwo Patronki św. Jadwigi Królowej,
  5. Czwartek godzina 17.00 + Eugeniusz Kaczka od rodziny Łątka.
  6. Piątek godzina 17.00 + Wojciech Maria Julia Kordek z rodziny Fileńskich od córki Antoniny.
  7. Sobota godzina 17.00 + Kazimiera i Jan Zabawa.
  8. Niedziela godzina 7.00 za Parafian, godzina 9.00 + Roman Kras w 20 rocznice śmierci, Zdzisław Kras w 4 rocznicę śmierci, Wiesław Kras w 1 rocznice śmierci od Rodziców, godzina 11.00 w 35 rocznice ślubu Lucyny i Jana podziękowanie za łaski i prośba o błogosławieństwo Boże oraz opiekę Najświętszej Maryi Panny.

Poniżej znajduję się wzór ankiety. Jeśli ktoś jeszcze ją nie uzupełnił to może ją złożyć w kościele w tym tygodniu podczas mszy świętych wieczornych.

Ankieta

Po zapoznaniu się z Protokołem Komisji Budowlanej do spraw zbadania stanu faktycznego kaplicy w Chojniku jestem

Za rozpoczęciem prac budowlanych nowego Kościoła

Przeciw budowie ponieważ………