27 Niedziela Zwykła – 03.10.2021 r.

27 Niedziela Zwykła - 03.10.2021 r.

1. Dzisiaj wypada pierwsza niedziela miesiąca października. Rozpoczynamy czas modlitwy różańcowej. Pamiętajmy o tej modlitwie w kościele i w domu. Dzisiaj zmiana tajemnic różańca świętego. Bóg zapłać za ofiary na misje. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele diecezjalne.  Msze Święte o godz., 7.00, 9.00, 11.00. Różaniec w niedzielę po sumie.  Kancelaria parafialna czynna po każdej Mszy Świętej.  Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą. Przypominam, że do sakramentu małżeństwa należy się zgłaszać trzy miesiące przed ślubem.
  2. W poniedziałek wspomnienie świętego Franciszka z Asyżu.
  3. We wtorek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej.
  4. W czwartek wspomnienie  Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  5. We wtorek o godz. 16.00 w kościele odbędzie się egzamin klasy 8 przed sakramentem bierzmowania. Bardzo proszę rodziców o obecność na tym spotkaniu oraz przygotowanie młodzieży.
  6. W poniedziałek po nabożeństwie wieczornym spotkanie na plebanii Koła Gospodyń Wiejskich.
  7. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  8. Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła i złożone ofiary. Bóg zapłać za ofiarę Państwu Adamowi i Renacie Kucharzyk.

Ks. Antoni Zabawski otrzymał do odprawienia poza naszą parafią 5 intencji za +Zofię Kras, 5 za +Roberta Piórkowskiego oraz 20 za +Wiesława Kras.