24 Niedziela Zwykła – 12.09.2021 r.

24 Niedziela Zwykła - 12.09.2021 r.

1. Rozpoczęliśmy tydzień wychowania w Polsce. Módlmy się o katolickie wychowanie dzieci i młodzieży. Dzisiaj będziemy świadkami beatyfikacji Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
  2. Msze Święte o godzinie: 7.00, 9.00, 11.00 w Niedziele, a w tygodniu o 7.00 lub 18.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej Mszy Świętej. Można przystąpić do spowiedzi pół godziny przed każdą mszą świętą. Zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu w poniedziałek, środę i piątek pół godziny przed Mszą świętą.
  3. W tym tygodniu we wtorek święto Podwyższenia krzyża świętego. Z tej okazji pół godziny przed mszą świętą wystawienie Najświętszego Sakramentu. W środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. W sobotę święto świętego Stanisława Kostki patrona młodzieży.
  4. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele parafialne. Za tydzień będzie składka inwestycyjna. .
  5. W poniedziałek po Mszy Świętej zapraszam na spotkanie ministrantów. Ministrantem może zostać chłopiec od 2 klasy szkoły podstawowej. Służenie przy ołtarzu jest największą chluba każdego ministranta, lektora i ich rodziców. W środę zapraszam na spotkanie scholię. W piątek po Mszy Świętej zapraszam chętnych do udziału w grupie młodzieżowej.
  6. Za tydzień o godzinie 9.00 będzie msza święta dla dzieci zapraszam wszystkich rodziców z dziećmi na tą eucharystię
  7. Bóg zapłać pewnej rodzinie za złożenie ofiary na cmentarz przy okazji remontu grobowca.
  8. Czytajmy Prasę katolicką. Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła i złożone ofiary.
  9. Za tydzień III niedziela środków masowego przekazu. Przeprowadzona będzie tradycyjna składka do puszek na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie.

Intencje Mszy Świętych od 13 do 19 września 2021 r.

1. Poniedziałek godzina 18.00 w 18 rocznice urodzin Bartłomieja z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz opiekę Najświętszej Maryi Panny od Rodziców.
  2. Wtorek godzina 7.00 + Robert Piórkowski od Bogumiły.
  3. Środa godzina 18.00 + Tadeusz w 21 rocznice śmierci od Rodziców Marii i Edwarda.
  4. Czwartek godzina 7.00 o zdrowie dla pewnej osoby.
  5. Piątek godzina 18.00 w 25 rocznice ślubu Waldemara i Henryki o zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz opiekę Najświętszej Maryi Panny.
  6. Sobota godzina 7.00 w 30 rocznice ślubu Krzysztofa i Ewy z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz opiekę Najświętszej Maryi Panny od Dzieci.
  7. Niedziela godzina 7.00 w 25 rocznice ślubu Ewy i Ryszarda z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz opiekę Najświętszej Maryi Panny, godzina 9.00 + Maria Kras od syna Tadeusza, godzina 11.00 za Parafian.