15 Niedziela Zwykła – 11.07.2021 r.

3 church

1.  Msze święte  od poniedziałku do środy o 7.00 i 18.00 od czwartku do soboty o godz. 7.00.
  2. Kancelaria parafialna czynna w czasie wakacji po niedzielnych mszach świętych.
  3. Bóg zapłać za zebrane ofiary na pomoc poszkodowanym przez trąbę powietrzną. Zebrano 2675 zł i 20 euro. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  4. We Wtorek wspomnienie Andrzeja Świerada i Benedykta pustelników, patronów diecezji tarnowskiej.
  5. W czwartek wspomnienie św. Bonawentury.
  6. W piątek wypada święto Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel. Odpust w Tarnowie na Burku.
  7. Czytajmy prasę religijną: Gościa Niedzielnego, Promyczek Dobra.
  8. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożone ofiary na Kościół.
  9. Bóg zapłać uczestnikom pieszej pielgrzymki parafialnej do Tuchowa.
  10. Bóg zapłać Dawidowi Czuba za utworzenie parafialnej strony internetowej pod adresem ,,parafiachojnik.pl” w której od dzisiaj umieszczane będą informacje duszpasterskie, intencje mszalne oraz bieżące informacje.
  11. Administratorami strony są Dawid Czuba oraz Michał Góral. Zdjęcia na stronę wykonywał będzie Konrad Kras.

Intencje Mszy Świętych od  12 do 18 lipca 2021 r

1. Poniedziałek godz. 7.00 +Zofia Kras, godz. 18.00 +Beata Reczkowska 4 rocznica śmierci.
  2. Wtorek godz. 7.00 +Maria Kras, godz. 18.00 +Wanda, Tadeusz Kras.
  3. Środa godz. 7.00 +Wiesław Kras, godz. 18.00  +Marek Zabawa pierwsza rocznica śmierci z intencji Żony.
  4. Czwartek godz. 7.00 +Stanisław Sterkowicz.
  5. Piątek godz. 7.00 w pierwszą rocznicę urodzin Zuzanny o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
  6. Sobota godz. 7.00 +Maria Michalik trzecia rocznica śmierci.
  7. Niedziela godz. 7.00 +Włodzimierz Piórkowski z okazji imienin od córki Doroty z mężem, godz. 9.00 – W 65 rocznice ślubu Władysławy i Stanisława Kras o błogosławieństwo Boże od dzieci wnuków i prawnuków, godz. 11.00 – O błogosławieństwo Boże dary Ducha Świętego opiekę NMP dla Marii i Władysława z okazji 30 rocznicy sakramentu małżeństwa od dzieci.