32 Niedziela Zwykła – 07.11.2021 r.

32 Niedziela Zwykła - 07.11.2021 r.

1. Msze święte o godzinie 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna od czwartku do soboty po każdej mszy świętej. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą. Dzisiaj po pierwszej mszy świętej zmiana tajemnic różańca świętego. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele diecezjalne.
  2. Przez cały miesiąc listopad można zyskać odpust zupełny za jedną wybrana przez siebie duszę.
  3. W czwartek święto Odzyskania Niepodległości. Msza święta za Ojczyznę odbędzie się na cmentarzu wojskowym w przysiółku Zadziale Lataniny. Pamiętajmy o modlitwie za poległych w obronie Polski. Niech znakiem naszej wdzięczności będzie wywieszenie flagi narodowej.
  4. Za tydzień w niedzielę będzie dzień solidarności z Kościołem prześladowanym oraz światowy dzień ubogich. Przeprowadzona będzie zbiórka do puszek na Kościół w potrzebie.
  5. We wtorek rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  6. W środę wspomnienie św. Leona Wielkiego.
  7. W czwartek wspomnienie św. Marcina oraz święto odzyskania niepodległości.
  8. W piątek wspomnienie św. Jozafata.
  9. W sobotę wspomnienie św. Benedykta, Jana Mateusza i Krystyna.
  10. Bardzo proszę o segregowanie odpadów na cmentarzu. Odpady naturalne biodegradalne proszę składać oddzielnie na pryzmę.
  11. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  12. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożenie ofiar.

Niech Dobry Bóg udzieli nam swojego błogosławieństwa w nadchodzącym tygodniu.

Intencje mszy świętych od 8 do 14 listopada 2021 r.

1. Poniedziałek o godzinie 17.00 msza święta w intencji zmarłych Członkiń Róży św. Anny.
  2. Wtorek o godzinie 7.00+ za zmarłych z rodziny Kurczabów i Juchów.
  3. Środa o godzinie 17.00 za + Błażeja w rocznice śmierci oraz + Stanisława Rejkowicz.
  4. Czwartek o godzinie 7.00 za + Zofie Sołtys od męża Mieczysława.
  5. Piątek o godzinie 17.00 za +Władysława i Helena Zabawa.
  6. Sobota o godzinie 7.00 za +Annę, Czesława, Jan Jucha.
  7. Niedziela o godzinie 7.00 za +Marie Sajdak w 9 rocznice śmierci od Mamy i Brata oraz za + Józefa w 26 rocznice śmierci, o godzinie 9.00 za + Zbigniewa Zabawa, o godzinie 11.00  za Parafian i Wypominanych.