XXVII Niedziela Zwykła – 06.10.2024 r.

XXVII Niedziela Zwykła - 06.10.2024 r.

1. Przeżywamy XXVII niedzielę zwykłą w ciągu roku.
  2. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary na budowę kościoła. „Bóg zapłać” także wszystkim, wsparli ofiarami Misyjne Dzieło Kościoła w Pierwszy Piątek oraz podczas zmiany tajemnic różańcowych.
  3. Kancelaria parafialna czynna po każdej Mszy św. Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą św.
  4. Zachęcam wszystkich do udziału w Nabożeństwie Różańcowym, które od tego tygodnia będzie o godzinie 17:00, a potem Msza św., a w niedzielę o godzinie 10:30. Składam serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim grupom, które w tym tygodniu zatroszczyły się o prowadzenie modlitwy różańcowej: Akcji Katolickiej, Klasom III, IV i VIII, uczniom szkół średnich i studentom a także członkiniom Róży św. Teresy. Na przyszły tydzień proszę kolejne grupy, zgodnie z harmonogramem umieszczonym w gablocie oraz na stronie internetowej naszej parafii.
  5. Czytajmy prasę religijną: dla dorosłych: Gość Niedzielny, oraz dla dzieci: Promyczek Dobra i Mały Gość Niedzielny.
  6. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za posprzątanie świątyni i złożone ofiary na kościół.
  7. „Bóg zapłać” tym wszystkim, którzy w ostatnim tygodniu włączyli się w pracę przy budowie kościoła, jak i tym, którzy złożyli ofiarę na wynagrodzenie dla pracowników.
  8. W tym tygodniu bardzo proszę o pomoc przy budowie z numerów:
    • poniedziałek: 136-140;
    • wtorek: 141-145;
    • środa: 146-150;
    • czwartek: 151-155;
    • piątek: 156-160;
    • sobota: 161-165.
  9. W liturgii Kościoła wspominamy:
    • w poniedziałek: Najświętszą Maryję Pannę Różańcową
  10. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać w Polsce XXIV Dzień Papieski pod hasłem „Św. Jan Paweł II.
    Ewangelia starości i cierpienia”. Po każdej Mszy św. będzie zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Także w najbliższą niedzielę odbędzie się w Dębicy Diecezjalny Marsz dla Życia i Rodziny.
  11. W zakrystii są do nabycia są jeszcze Kalendarze Rolników w cenie 30 zł oraz kalendarze z wieńcami w cenie 10 zł.
  12. Na nadchodzący tydzień pracy i nauki niech Pan Bóg wszystkim nam błogosławi…

Intencje mszy świętych od 07 do 13.10.2024 r.

1. Poniedziałek o godz. 17.30: O zdrowie dla pewnej osoby – od koleżanek z KGW.
  2. Wtorek o godz. 17.30: O zdrowie dla Anety – od Akcji Katolickiej.
  3. Środa o godz. 17.30: O szczęśliwe rozwiązanie, zdrowie dla matki i dziecka oraz Boże Błogosławieństwo w rodzinie.
  4. Czwartek o godz. 17.30: + Stanisław Burnat.
  5. Piątek o godz. 17.30:
  6. Sobota o godz. 17.30: W 28 rocz. ślubu Henryki i Waldemara na podziękowanie za łaski z prośbą o Boże i Błogosławieństwo i opiekę NMP.
    • o godz. 7.00: + Józef Kapka – od żony i syna Tomasza.
    • o godz. 9.00: O Boże Błogosławieństwo, opiekę NMP dla Edyty i Łukasza w 10 rocz. ślubu – od rodziców.
    • o godz. 11.00: Za parafian i wszystkich sprzątających kościół.