IV Niedziela Wielkiego Postu – 10.03.2024 r.

IV Niedziela Wielkiego Postu - 10.03.2024 r.

1. Przeżywamy 4 niedzielę wielkiego postu nazywaną niedzielą Laetare – Raduj się Jerozolimo. Msze święte w przyszłą niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą. W poniedziałek adoracja Najświętszego sakramentu pół godziny przed msza świętą. W środę różaniec i nowenna do Matki Bożej. Msze święte popołudniowe o godz. 7.00 lub 17.00. W piątek Droga krzyżowa. W niedzielę po mszy świętej o 11.00 Gorzkie żale.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę kościoła oraz na kwiaty do grobu Pańskiego. Można złożyć ofiary na kwiaty do puszki przy wyjściu z kościoła. Można również nabyć baranki i świece Caritas.
  3. W poniedziałek spotkanie uczniów klasy 8 przed sakramentem bierzmowania, który odbędzie się we wtorek wielkanocny o godz. 15.30 w Gromniku.
  4. W tym tygodniu rozpoczęcie triduum modlitw za mężczyzn i starszą młodzież męską przed uroczystością św. Józefa.
  5. Czytajmy prasę religijną. Niech w każdej rodzinie będą treści katolickie.
  6. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożone ofiary na Kościół. Bóg zapłać za pracę przy budowie kościoła.
  7. Za tydzień rozpoczynamy parafialne rekolekcje wielkopostne. Rekolekcje wygłosi Ks. Józef Szcześniak. Spowiedź wielkopostną planujemy na następną środę od godz. 14.00 do 17.00. W tym dniu składka będzie przeznaczona na potrzeby rekolekcji.
  8. Za tydzień Akcja Katolicka organizuje 3 Parafialną Drogę krzyżową plenerową drogami Chojnika. Zapraszam wszystkich do licznego udziału w nabożeństwach wielkopostnych Drogi krzyżowej i Gorzkich żalach.

Intencje mszy świętych od 11 do 17 marca 2024 r.

1. Poniedziałek o godz. 17.00 za + Włodzimierza Sołtys od córki Małgorzaty z rodziną.
  2. Wtorek o godz. 7.00 za + Siostrę Zofię Edwine Kucharzyk.
  3. Środa o godz. 17.00 za + Rozalię w 20 rocznice śmierci od Władysława Pyjor.
  4. Czwartek o godz. 7.00 za + Siostrę Zofię Edwine Kucharzyk.
  5. Piątek o godz. 17.00 za + Marię i Jana Czuba w rocznice śmierci.
  6. Sobota o godz. 7.00 za + Janinę Kociara w 1 rocznice śmierci od Tadeusza.
    • o godz. 7.00 za + Zofię i Piotra Janiczek.
    • o godz. 9.00 za + Józefa Damian.
    • o godz. 11.00 za Parafian i wszystkich ofiarodawców budowy Kościoła.